Pozycjonowanie lokalne

Jeżeli Twoja firma chce zaistnieć w na lokalnym rynku to pozycjonowanie lokalne strony www to Twój obowiązek!
Największym, w tym momencie funkcjonującym potencjałem marketingowo sprzedażowym jest realizowanie strategii marketingowej, w oparciu o wysokiej jakości usługi pozycjonowania stron.

Powinno się pamiętać o istniejącym przekonaniu, że strony, które są wyżej w wynikach wyszukiwania są godne zaufania, dlatego to właśnie z nich potencjalni klienci korzystają najczęściej.
Poprzez pozycjonowanie witryny zobaczysz potrzeby Twoich klientów, sprawdzając jakie zdania szukają oni najczęściej.
Da Ci to wielką wiedzę o Twojej branży i Twoich klientach oraz Ci pozwoli nadążyć za błyskawicznie zmieniającą się modą.
Nie można również zapomnieć o fakcie, że im częściej klient widzi Twoją markę, tym większe ma do niej zaufanie i zaczyna darzyć ją sympatią. Tworzenie świadomości marki jest następną zaletą skutecznego pozycjonowania strony www.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie strony www to poprawa pozycji strony www w wynikach wyszukiwania .
Blisko 90% użytkowników nie patrzy na więcej niż jedną stronę wyników, dlatego naszym celem jest pierwsza dziesiątka wyników wyszukiwania. SEO- czyli pozycjonowanie strony, daje Twojemu biznesowi dostęp do ogromnego rynku: z wyszukiwarki Google korzysta aż 97% wszystkich użytkowników internetu!

To, ile ludzi wejdzie na Twoją witrynę zależy przede wszystkim od jej miejsca w rezultatach wyszukiwania oraz zdania, które wprowadza klient w wyszukiwarkę. Na 1, wyszukaną pozycję wejdzie aż 51% użytkowników!

Jeżeli chcesz rozwijać swój biznes budując swoją markę online, zwiększać sprzedaż towarów poprzez budowanie internetowego kanału dystrybucji oraz zwiększać ruch na swojej witrynie – pozycjonowanie strony www jest dokładnie dla Ciebie!

NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO)?

Skuteczne ruchy w zakresie SEO zapewnią Twojej witrynie pewną i wysoką pozycję w wyszukiwaniach.
Działania mają na uwadze polepszenie wszelkich składowych, które mają istotny wpływ na pozycję witryny w wyszukiwarce. Elementy składowe są powiązane z treściami na stronie www, jej znajomością wśród klientów oraz jej dobrym funkcjonowaniem.

Uzyskanie docelowych pozycji i późniejsze ich utrzymanie polega na ciągłej optymalizacji treści witryny, technicznych aspektów jej budowy i odnośników ,które prowadzą do strony.

Pozycja, którą Twoja strona www osiąga w wyszukiwarce nie jest dana raz na zawsze. Może się ona zmieniać co chwila, poprzez ciągle dziejące się zmiany w algorytmach Google i ciągle rozwijającą się wraz z Tobą konkurencją. I to jest powód dlaczego pozycjonowanie stron www wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, dlatego, że pierwsze pozycje w wyszukiwarce to ciągły wyścig, który jest oparty na skomplikowanych procesach.

SŁOWA KLUCZE

Optymalizacja treści strony www jest wyjątkowo istotna, ponieważ to właśnie ona najdokładniej odzwierciedla się w rezultatach wyszukiwania.
Polega ona na umieszczaniu właściwych słów w odpowiednich miejscach na Twojej stronie, zachowując przy tym formę łatwą do przyswojenia dla użytkownika.

Powinny być one często wyszukiwane przez potencjalnych klientów, bardzo silnie związane z Twoją firmą i ofertą na witrynie oraz nie mogą być za bardzo ogólne.

CO DAJE SEO?

Pozycjonowanie Twojej strony www to:
• rozwój Twojej marki poprzez zwiększanie grupy odbiorców
• większą widoczność Twojej firmy w internecie i zwiększenie jej rozpoznawalności wśród klientów.
• poprawę wizerunku Twojej marki, poprzez zwiększenie jej wiarygodności
• docieranie do dokładnej grupy docelowej odbiorców, którzy szukają skonkretyzowanych
• zwiększenie ruchu na Twojej witrynie i zainteresowania Twoją ofertą
• wyświetlanie oferty Twojej firmy przed konkurencją

Chętnie poprawimy pozycje Twojej strony, prześlij zapytanie o ofertęWzrost widoczności pozycjonowanej przez nas strony

Efekty naszych działań


400%

Wzrost pozycji strony


160%

Wzrost ruchu na stronie


67%

Wzrost konwersji i sprzedaży

Sprawdź nasz cennik pozycjonowania stron