Możesz zwiększyć pozycję swojego serwisu - Pozycjonowanie stron Wysokie Mazowieckie

W praktyce każde przedsiębiorstwo inwestuje w obecnych czasach w marketing internetowy. Internetowa sieć to z pewnością gigantyczne medium i z jej pomocą można trafić do wielkiej sumy zaintrygowanych odbiorców. Jeżeli masz własną witrynę w sieci internetowej, na pewno chciałbyś, żeby była jak najlepiej widoczna dla potencjalnych konsumentów. To nie jest jednak takie łatwe - w tej konkretnej branży może być wiele stron, które oferują identyczne zagadnienia. Jeżeli poszukujemy czegokolwiek w sieci internetowej to wiadomo, iż nie wykraczamy poza pierwszą stronę. Jeśli nie jesteś na szczycie wyników wyszukiwania, mnóstwo odbiorców używający wyszukiwarek internetowych po prostu na Twój internetowy portal nie dotrze.


  SEO lokalne - Wysokie Mazowieckie pozycjonowanie stron

  Bardzo często Lokalne pozycjonowanie jest wybierane przez przedsiębiorstwa, które pragną trafić do konsumentów w konkretnej okolicy. To, żeby na lokalnym rynku być zauważalnym dla potencjalnych konsumentów jest bardzo kluczowe, ponieważ to wspomaga rywalizację z konkurencyjnymi biznesami. Google Analytics zczytuje mnóstwo danych w trakcie wyszukiwania danego słowa kluczowego, między innymi lokalizację - czyli jest tu istotna geolokalizacja. I właśnie dlatego, jeśli ktokolwiek poszukuje pewnych usług lub towarów w Wysokiem Mazowieckiem, pokażą mu się nieco inne portale, niż przy całkowicie innych lokalizacjach. Jednak jest opcja, aby wypozycjonować internetowy portal tak, by osoba znajdująca się na terenie Szczecina, Gdańska, Warszawy lub całkowicie za granicą była w stanie mimo wszystko tam wejść. Zapraszamy przedsiębiorców z Wysokiego Mazowieckiego i okolic do korzystania z usługi pozycjonowania stron internetowych. Z reguły trafiają do nas firmy z całej Polski, które marzą o tym, by powiększyć swoją widoczność. Oczywiście niejedna agencja interaktywna Wysokie Mazowieckie miałaby w planach, żeby pomagać w pozycjonowaniu, ale my zaoferować możemy zdecydowanie więcej niż inni. Prawidłowo wypozycjonowanych stron internetowych Wysokie Mazowieckie potrzebuje też po to, żeby oprócz rynku okolicznego zdobywać również ten ogólnokrajowy. W przypadku SEO Wysokie Mazowieckie jest jednym z miast, gdzie znaleźć można bardzo dużo agencji, ale żadna z nich nie oferuje usług pozycjonerskich na takim szczeblu, jak my. Dzięki przeanalizowanym działaniom i indywidualnemu podejściu do konsumenta, nie straszne Ci będzie nawet AdWords Google oraz pozostała konkurencja.

  Wybierz pomoc profesjonalistów - Pozycjonowanie Wysokie Mazowieckie

  I między innymi dlatego od pewnego czasu popularną usługą online jest pozycjonowanie internetowych witryn. Najczęściej tego typu proces kryje się pod tajemniczym hasłem SEO. Na przestrzeni ostatnich kilku lat otwarta została niejedna agencja SEO. Właściciele nowych serwisów mają problem w wywalczeniu wysokich pozycji, i dlatego jest gigantyczne zapotrzebowanie na fachowców w tym zakresie.

  Frazy lokalne

  Chciałbyś, by Twój interes stał się znacznie bardziej widoczny w Wysokiem Mazowieckiem? Co dzień konsumenci wyszukują kluczowych słów w zróżnicowanych branżach, i chociażby dlatego należy zadbać o to, by to właśnie Twój serwis pojawiał się w top 10 wyników wyszukiwania dla mieszkańców Wysokiego Mazowieckiego i okolicznych miejscowości. Prezentujemy niżej tylko kilka kluczowych fraz, które są jednymi z częściej wyszukiwanych opcji, w przypadku których lepiej być na topie.W przypadku, kiedy nie ma tutaj opcji, która Cię interesuje, zadzwoń do nas!

  noclegi Wysokie Mazowieckie
  9 900 razy w miesiącu
  fryzjer Wysokie Mazowieckie
  4 400 razy w miesiącu
  siłownia Wysokie Mazowieckie
  2 900 razy w miesiącu
  dentysta Wysokie Mazowieckie
  1 900 razy w miesiącu
  wypożyczalnia samochodów Wysokie Mazowieckie
  1000 razy w miesiącu
  salon kosmetyczny Wysokie Mazowieckie
  320 razy w miesiącu

  Pozycjonowanie Wysokie Mazowieckie - skorzystaj z pomocy fachowców.

  Przez różne działania Google pozycjonowanie nie jest tak łatwe, jak to się może zdawać. W wyszukiwarce firmy Google na górze wyskakują linki sponsorowane - to wszystko przez program reklamowy Google AdWords aktualnie, który działa od roku 2000. Reklamy dobierane są w zależności od danej i starają się odpowiedzieć na konkretną potrzebę. To właśnie przez reklamowe kampanie AdWords i linki sponsorowane tak kluczowe jest prawidłowe wypozycjonowanie internetowego portalu. Wydajne pozycjonowanie internetowych serwisów możliwe jest wyłącznie w momencie, kiedy konsultujesz się z fachowcem w tej dziedzinie. Istnieje w tym momencie mnóstwo przedsiębiorstw, które nie posiadają doświadczenia, a proponowane przez nich usługi nie stoją na zbyt wysokim poziomie. Potrzeba wielu lat w branży i ogromnej wiedzy w zakresie SEO, by temu podołać. Między innymi dlatego, jeśli przeleci Ci przez wyszukiwarkę następna "bardzo tania usługa pozycjonowanie internetowych portali", to lepiej nie decydować się na mało sprawdzone źródło, a powierzyć to zadanie dla specjalistów. Współpraca z nie posiadającym doświadczenia pozycjonerem może się okazać znacznie bardziej szkodliwa, niż się wydaje i należy o tym wiedzieć. Późniejsze uporządkowanie "bałaganu", który powstanie przez niedoświadczonego SEOwca, zajmuje sporo czasu i bywa kłopotliwe. Rzecz jasna to jest wykonalne, aczkolwiek po co marnotrawić czas, skoro na samym starcie można skierować się w stronę firmy znającej się na temacie. Doskonale wiemy, co robimy i jakimi sposobami trzeba pozycjonować strony w wyszukiwarce Google. Dzięki wiedzy naszych specjalistów oraz sporemu doświadczeniu jesteśmy w stanie pozycjonować stronę internetową niemal z każdej branży. Rzecz jasna sukces byłby nieosiągalny, gdyby nie eksperci z naszej firmy.

  Skuteczne pozycjonowanie stron Wysokie Mazowieckie

  Wypróbuj nasze usługi

  Specjalizujemy się w marketingu internetowym, zobacz czym się zajmujemy
  Pozycjonowanie
  Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron. Zajmujemy się pozycjonowaniem zarówno małych stron wizytówek, jak i dużych sklepów oraz serwisów internetowych
  Dowiedz się więcej
  Google Ads
  Nasza firma zajmuje się przygotowaniem kampanii Google Ads, ich prowadzeniem oraz dalszą optymalizacją pod jak najwyższą konwersję na stronie docelowej.
  Dowiedz się więcej
  Analityka
  Zajmiemy się profesjonalną analityką internetową Twojego sklepu lub strony. Pomożemy ze zwiększeniem konwersji z różnych źródeł ruchu.
  Dowiedz się więcej
  Strony internetowe
  Tworzymy profesjonalne strony internetowe. Powierzając nam zaprojektowanie strony internetowej, możesz być pewny, że tworzona jest ona zgodnie z najnowszymi trendami.
  Dowiedz się więcej
  Social Media
  Realizujemy skuteczne kampanie w social media: Facebook, Instagram, Twitter. Zajmujemy się także prowadzeniem profili naszych klientów w tych serwisach społecznościowych.
  Dowiedz się więcej
  Marketing szeptany
  Zajmujemy się prowadzeniem szeptanek na forach internetowych. Pozwala to zdobyć zarówno mocne linki do strony, jak i wartościowy ruch.
  Dowiedz się więcej

  Czym w zasadzie jest SEO pozycjonowanie?

  Na początku przeprowadzany jest audyt SEO. W ten sposób odszukać możemy kłopoty, przez które dana strona internetowa nie znajduje się na wysokiej pozycji i możemy rozpocząć konieczne kroki. To jest SEO optymalizacja. Na bazie działalności biznesowej prowadzonej przez danego klienta i charakteru jego internetowej witryny, określić można frazy kluczowe. Są one konieczne do tego, aby dać radę przygotować treści bogate w te hasła. Z jakiego powodu użycie kluczowych fraz jest aż tak ważne? Gdyż to jest jeden z całej grupy aspektów analizowanych przez Google. Często wykorzystuje się zabieg "długiego ogona" (ang. long tail), a więc kluczowych wyrazów mających więcej niż 3. elementy. Dokładamy wszelkich starań, aby tworzone przez naszych ekspertów teksty spełniały swoje pozycjonujące zadanie i jednocześnie stały na wysokim poziomie merytorycznym. Jesteśmy w stanie wpleść najbardziej skomplikowane frazy kluczowe, łącznie z długimi ogonami, do treści takim sposobem, że są poprawne językowo oraz stylistycznie. Proces pozycjonowania bywa długotrwały (jednak występują przypadki, kiedy portal podskoczył na lepsze pozycje już po paru momentach od pierwszych działań na portalu), dlatego powinno się być cierpliwym. Istnieją dziedziny, przy których potrzeba znacznie więcej cierpliwości - efekty zależą od konkretnego incydentu, jednak zrobimy wszystko, aby rezultaty były spostrzegalne błyskawicznie. Działamy w sektorze pozycjonowania stron www od długiego czasu i możemy śmiało stwierdzić, że rezultaty naszych aktywności widać po paru tygodniach. Na skuteczne pozycjonowanie portalu internetowego {potrzebny jest z reguły taki okres czasu}. Na pewno doświadczysz wzrostu aktywności na witrynie internetowej po takim okresie. Potrafimy napisać treści przyjemne dla oka odbiorców internetowej witryny, ale także bardzo skuteczne podczas pozycjonowania. Wiele firm skupia się jedynie na czynnikach technicznych, takich jak internetowa analityka, content marketing, case study, a nawet tworzenie stron internetowych. Działania te oczywiście są bardzo ważne i im też poświęcamy mnóstwo uwagi, podobnie jak wspomniane agencje bez doświadczenia. One zapominają jednak o tym, że teksty znajdujące się na internetowym portalu klienta służą także identyfikacji wizualnej. Artykuły znajdujące się na serwisach internetowych nie powinny zawierać niezgodnych z prawdą informacji. Na portal nie trafią klienci z przypadku - wiedzą oni, czego szukają i czego chcą. Jeżeli dostrzegają poważne błędy w artykułach, czują się uprzedzeni do pozostałej oferty} i jest to zrozumiałe. I między innymi z tego powodu przykładamy dużą uwagę do informacji, które zawieramy. Najistotniejsza jest główna strona, gdyż to na nią na samym początku trafiają odbiorcy, ale troszczym się także o wszystkie podstrony. Zrobimy szczegółową analizę i napiszemy teksty na każdą z podstron, która będzie tego wymagała. W taki sposób znajdziesz się na wysokich pozycjach na dużą ilość kluczowych fraz, nie tylko tę jedną, główną.

  Czemu warto zainwestować w pozycjonowanie?

  Proces ten zapewnia większy odbiór i widoczność pośród klientów, jak już zostało wyjaśnione powyżej. Bardzo ważną strefą marketingu internetowego jest właśnie pozycjonowanie witryny internetowej. Strony www znajdujące się wysoko, są bardziej dochodowe dla swoich właścicieli. O fachowości i najwyższej wartości dostępnego towaru albo usługi świadczą, osiągane przez naszych klientów topy. Mocno przydatne jest pozycjonowanie sklepów internetowych. {Jeżeli jesteś właścicielem takowego sklepu, to z ogromną pewnością najważniejszą kwestią są dla Ciebie przyszli klienci}. Prawdopodobieństwo zakupów i profitów wzrasta wraz z liczbą osób, które odwiedzą sklep. To oczywiste - zero klientów {oznacza zerowy zarobek}. {Tylko że jakim cudem potencjalni klienci mieliby trafić do sklepu internetowego, który nie pokazuje się wśród pierwszych wyników wyszukiwania}? Jak już wcześniej wspomnieliśmy, użytkownicy Internetu często nie wykraczają poza pierwszą stronę podczas wyszukiwań. Nawet jeżeli {Twoja strona znajduje się wśród pierwszych 20 lub 30 wyników}, to i tak konkurencja jest zbyt wielka. Potencjalny klient odszuka to, czego szuka zanim dojdzie do Ciebie. Dlatego właśnie muszą zaobserwować Twoją stronę internetową najwyżej jak się da.

  Łatwe pozycjonowanie stron Wysokie Mazowieckie

  Dlaczego SEOMOOD?

  Skuteczne pozycjonowanie
  Jesteśmy jedna z najlepszych i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce
  14 lat doświadczenia w SEO
  nasi eksperci doskonale wiedzą, jak zająć się Twoją stroną
  Zwiększamy widoczność Twojej strony
  pomożemy Ci wygenerować ruch, zmaksymalizować konwersję i zwiększyć sprzedaż
  Indywidualnie przygotowana kampania
  skupiamy się na potrzebach Klienta, dbając o jego wizerunek w Sieci

  Co oznacza skrót SEO SEM?

  Czy każda czynność przeprowadzana na witrynach internetowych to SEO? Aby możliwe było dokładne zrozumienie, czym konkretnie zajmuje się nasza firma, trzeba dobrze wyjaśnić tą kwestię. Pod pojęciem Sem - Search Engine Marketing rozumie się procedury dużo szersze, poruszające oprócz SEO (Search Engine Optimization) także PPC, czyli Pay Per Click - to płatne kliknięcia w linki do witryn internetowych. SEO (Search Engine Optimization) skupia się na tym, żeby witryny internetowe pojawiły się na szycie listy wyszukiwarki. Jeszcze nie tak dawno temu świetnym sposobem na pozyskiwanie klientów było reklamowanie się chociażby na Facebooku. Jako, iż aktualnie media społecznościowe bywają niewystarczające, wypada pomyśleć nad alternatywą. W celu dotarcia do jak największej liczby klientów, coraz większa liczba właścicieli stron internetowych korzysta z pomocy profesjonalnych firm, które dążą do jak najskuteczniejszego pozycjonowania strony swojego klienta.

  Profesjonalne pozycjonowanie stron Wysokie Mazowieckie

  Opinie naszych klientów

  Pozycjonowanie to bardzo trudny temat jednak ta firma zna się na rzeczy. Dobre efekty za rozsądne pieniądze. Polecam.

  Błażej R.

  Bardzo dobre efekty współpracy. Widać po wzrastających pozycjach strony że firma zna się na rzeczy. 

  Michał K.

  Najlepsi w branży. Bez naciągania, zawsze uczciwie i co najważniejsze efekty widać szybciej niż u konkurencji. Polecam.

  Piotr K.

  Zdecydowanie polecam - każda strona, którą dałem do pozycjonowania, stabilnie zyskiwała pozycje aż do osiągania czołowych w swojej branży.

  Marek M.

  Działamy wspólnie już ponad 2,5 roku na bardzo konkurencyjnych frazach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i z czystym sumieniem polecamy współpracę.

  Natalia K.

  Bardzo polecam tą firmę, korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Pana Sebastiana można każdemu śmiało polecić. Takich fachowców w swojej dziedzinie "ze świeczką szukać".

  Tomasz C.

  Jak wygląda proces pozycjonowania w praktyce

  Audyt techniczny strony

  Audyt a także rzetelna analiza strony jest tym, co robimy na samym początku współpracy. Analizujemy też witrynę po realizacji kolejnych etapów, bo dzięki temu możemy przeanalizować, które obszary potrzebują naszej szczególnej uwagi i ewentualnej interwencji. {Stan techniczny strony , a także analiza jej widoczności} pozwalają nam na przygotowanie i zaplanowanie działań, które {pozwolą na pojawienie się pośród 10 najlepszych wyników w wyszukiwarce}.

  Analiza konkurencji oraz wyrazów kluczowych

  Regularnie sprawdzamy, czy strona na pozycjonowane frazy jest widoczna. Dobrze zdajemy sobie sprawę z tego, jak gwałtownie pozycje potrafią się zmieniać, więc cały czas dokładamy starań i próbujemy poprawić pozycje bardzo ważnych fraz oraz zasugerować naszym Klientom kolejne słowa kluczowe, dzięki którym możliwe będzie pozyskanie kliknięć i konkurencyjności witryny klienta.

  Strategia i optymalizacja

  Pozycjonowanie jest to złożony proces, dlatego potrzeba stworzyć dobry plan, by móc dać radę zamierzone cele. Najpierw trzeba wiedzieć, które elementy wymagają zoptymalizowania, czyli przykładowo znajdujące się na stronie treści (grafika, struktura nagłówków, metatagi oraz tekst) lub też sama struktura strony. Opierając się o analizę konkurencji nasi specjaliści stworzą odpowiednią strategię, a następnie dopilnują, aby zostały wdrożone wszystkie potrzebne optymalizacje.

  Efekty

  • Sklep z branży dofinansowań ze skuteczną strategią i mocnym linkowaniem.

   Sklep z branży dofinansowań ze skuteczną strategią i mocnym linkowaniem.

  • Sklep w branży meblarskiej, zajmujących się konkurencyjnym segmentem, pozycjonowany z widocznymi efektami wzrostu pozycji w wyszukiwarce Google. W dość krótkim czasie uzyskaliśmy wysokie pozycje.

  • cas study pozycjonowanie

   Pozycjonowany serwis internetowy zajmujący się kwiatami. Dzięki naszej agencji SEO po około 6 miesiącach współpracy, zyskał on ogromny wzrost ruchu.

  Z kim pracujemy?

  Nie są zatrudnieni u nas przypadkowe osoby. Zatrudniliśmy pracowników wykwalifikowanych i doświadczonych. Naszym sekretem są ciągłe szkolenia. Część naszej agencji pracuje nad optymalizacją stron WWW. To właśnie te osoby dokonują audytu a następnie szukają, gdzie tkwią problemy - zastanawiają się nad tym, które frazy powinny znajdować się na danej podstronie, a także jaka będzie optymalna ilość znaków, a także jakie słowa kluczowe powinny znaleźć się na danej podstronie. Następnie zlecenie przekazujemy w stronę naszych świetnych copywriterów, a oni realizują zlecenia w sposób merytoryczny, szybki i zgodny z kwestiami SEO. Branża, w której pracujesz, jest niszowa, nieznana zatem boisz się, iż pracujący dla nas pisarze nie poradzą sobie? Nie musisz! Niezależnie od tematu oferujemy treści bardzo dobrej jakości. Zanim copywriter rozpocznie zlecenie, najważniejszym działaniem jest szczegółowy research w danym temacie. W dodatku pracują dla nas osoby o wielu pasjach i hobby, dlatego zawsze zlecamy utworzenie konkretnej treści osobie, której wiedza jest w ramach tematu artykułu. Umiemy stworzyć wysokiej jakości tekst z niejednej branży. Co jakiś czas konsultujemy teksty z Klientem i dostosowujemy się do wszelkich obiekcji oraz uwag. To również nas wyróżnia na tle innych pozycjonerów - jesteśmy dla Klienta, chcemy rozumieć jego punkt widzenia i potrzeby. Wszystkie uwagi traktujemy poważnie, a podczas każdego nowego zadania podnosimy swoje kompetencje. Do danego portalu internetowego adaptujemy właściwy charakter tekstu. Pracując nad sklepem, dokładamy wszelkich starań, żeby zamieszczane treści miały wydźwięk zachęcający do zakupu, lecz nie nachalnie. Są portale internetowe informacyjne i te nastawione na sprzedaż. Potrafimy napisać tekst, umiejętnie dostosowany do oczekiwań Klienta. Wyśmienite usługi gwarantujemy naszym Klientom właśnie dzięki fachowości pracowników. Aby pomóc Twojemu portalowi znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania Google, wykonamy wszystko co w naszej mocy. Dobre miejsca, czyli top 10 są gwarancją sukcesu i właśnie to jest naszym celem. Nasza kadra pracownicza wie, jak powinno się rozplanować witrynę i jakie dokładnie działania podjąć, żeby strona www znalazła się na szczycie listy wyszukiwania Google. Zajmujemy się całym szeregiem zadań, które gwarantują oczekiwane efekty.

  Pozycjonowanie stron Wysokie Mazowieckie

  Jesteśmy mega skuteczni - Zaufaj nam

  Wypełnij formularz - i sprawdź naszą ofertę

  FAQs

  Masz pytania, albo chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania! Jeśli nie pojawiło się pytanie, na które szukasz odpowiedzi, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.
  Jakie są podstawowe różnice pomiędzy pozycjonowaniem szerokim a lokalnym?
  Jeśli mówimy o pozycjonowaniu lokalnym, wówczas różni się od krajowym tym, iż cały proces polega na odpowiednim dostosowaniu, tak aby widoczność wybranej strony internetowej była wyższa wśród mieszkanćów poszczególnego regionu, a więc w niektórych frazach powinno się zastosować słowa związane z konkretną lokalizacją.
  Pozycjonowanie Google Maps - czym się cechuje?
  Tego rodzaju pozycjonowanie skupia się w głównej mierze na zwiększeniu widoczności poszczególnej strony w wynikach wyszukiwania. Takie rozwiązanie ma realny wpływ na większą ilość odbiorców.
  Z czego dokładnie składa się lokalne pozycjonowanie?
  Oprócz podstawowych kwestii, takich jak zastosowanie fraz bezpośrednio związanych z firmą, pozycjonowanie lokalne może polegać także na stworzeniu sekcji z danymi teleadresowymi firmy. Klcuzowym aspektem jest tutaj oczywiście dokładne określenie lokalizacji związanej z obszarem działalności danej firmy.
  Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z firmą SEOMOOD?
  Przede wszystkim nasza agencja do każdego zadania podchodzi w sposób profesjonalny, a do każdego klienta - indywidualny. Nasze wieloletnie działania w tej branży przyczyniły się do dużego zaplecza wiedzy i doświadczenia.
  Po jakim czasie można zauważyć skutki pozycjonowania?
  Aspekt ten również jest uwarunkowany indywidualnymi czynnikami, jednakże średni przedział czasowy to od 3 do 12 miesięcy od rozpoczęcia współpracy, czyli pracy nad Państwa stroną internetową.
  Z jakimi kosztami należy się liczyć w przypadku pozycjonowania stron?
  Kwestia kosztów jest zazwyczaj dostosowywana w bardzo indywidualny sposób, w zależności od wybranej usługi. Zwykle koszt taki zależy m.in. od liczby fraz kluczowych, konkurencyjności konkrentej branży i przede wszystkim ilości działań do wykonania przez firmę.
  Kiedy warto zdecydować się na lokalne pozycjonowanie swojej strony?
  Jeżeli posiadasz lokalną firmę, sklep internetowy bądź poszczególne przedsiębiorstwo i chcesz zyskać większe zainteresowanie, co wiąże się często z wiekszą ilością klientów - współpraca z firmą zajmującą się pozycjonowaniem SEO to dobry wybór!
  Na jakich czynnościach opiera się pozycjonowanie stron internetowych?
  Jednymi z głównych czynności, które są istotne w przypadku skutecznego pozycjonowania, wówczas należy tu wspomnieć między innymi o linkowaniu wewnętrznym, trafnym doborze słów kluczowych, technicznych i semantycznych optymalizacji stron czy też chociażby content marketingu.
  Czym charakteryzuje się pozycjonowanie stron www?
  Pozycjonowanie stron internetowych składa się przede wszystkim na prowadzeniu działań służących temu, aby poszczególna strona internetowa znajdowała się jak najwyżej wśród wyników wyszukiwania przeglądarki Google.

  Szukasz sprawdzonej

  Agencji SEO?

  Najpopularniejsze na nasze stronie - sprawdź koniecznie

  seomod-pozycjonowanie-logo
  Niemcewicza 26/415
  IV piętro
  71-520 Szczecin
  +48  736 090 601
  biuro@seomood.pl