Popraw pozycję swojego portalu internetowego - Pozycjonowanie stron Bielsko-Biała

W praktyce niemal każda firma inwestuje w czasach obecnych w marketing internetowy. Sieć internetowa to z pewnością niesamowite medium i poprzez jej wykorzystanie można trafić do wielkiej liczby zaciekawionych użytkowników. Jeśli stworzyłeś własną stronę w Internecie, z pewnością chcesz, żeby była jak najlepiej widoczna dla potencjalnych konsumentów. Jednak to nie jest aż tak łatwe - w danej dziedzinie może być setki stron, które oferują podobne produkty. Wiadomo także, że kiedy szukamy czegoś w sieci internetowej, nie wykraczamy poza stronę numer jeden. Jeżeli nie znajdujesz się na szczycie wyników wyszukiwania, sporo klientów używający wyszukiwarek internetowych zwyczajnie na Twoją internetową stronę nie trafi.

Między innymi dlatego od jakiegoś czasu popularną usługą internetową jest pozycjonowanie internetowych stron. Zazwyczaj proces ten kryje się pod tajemniczym hasłem SEO. Niejedna agencja SEO została utworzona w ciągu ostatnich lat. Posiadacze nowych stron internetowych mają kłopot w wywalczeniu wysokich pozycji, i dlatego występuje gigantyczne zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie.


  Pozycjonowanie w oparciu o dzielnice: Bielsko-Biała

  Pozycjonowanie może odbywać się również w oparciu o lokalizację i nazwy dzielnic oraz większych osiedl np.

  • Wapienica
  • Komorowice Śląskie
  • Lipnik Dolny
  • Hałcnów
  • Stare Bielsko
  • Leszczyny
  • Straconka
  • Bielski Syjon
  • Obszary
  • Mikuszowice Śląskie
  • Kamienica
  • Olszówka Górna
  • Aleksandrowice
  • Olszówka Dolna
  • Lipnik Górny

  Postaw na specjalistów - Pozycjonowanie Bielsko-Biała

  Przez różnego typu zabiegi firmy Google pozycjonowanie nie jest tak łatwe, jak to mogłoby się wydawać. Najpierw w wyszukiwarce od Google pojawiają się linki sponsorowane - to wszystko przez system reklam Google AdWords obecnie, który funkcjonuje od 2000 roku. Reklamy pojawiają się w zależności od wpisanej i starają się odpowiedzieć na dane zapytanie. To właśnie przez sponsorowane linki i reklamowe kampanie AdWords tak ważne jest odpowiednie wypozycjonowanie internetowego portalu.

  Wydajne pozycjonowanie internetowych portali możliwe jest wyłącznie wtedy, kiedy masz do czynienia z fachowcem w tej dziedzinie. Istnieje w tej chwili sporo firm, które nie mają doświadczenia, a oferowane przez nich usługi nie stoją na odpowiednio wysokim poziomie. Trzeba czasu w branży i gigantycznej wiedzy w zakresie SEO, żeby temu podołać. Chociażby z tego powodu, gdy przemknie Ci w wynikach następna "najbardziej korzystna oferta pozycjonowanie witryn", to lepiej nie decydować się na mało sprawdzone źródło, a powierzyć to zadanie dla specjalistów. Musisz zwrócić uwagę na to, że epizod z nie posiadającym doświadczenia pozycjonerem może być o wiele bardziej niekorzystny, niż się wydaje. Późniejsze uporządkowanie "bałaganu", który powstanie przez niedoświadczonego SEOwca, bywa uciążliwe i zajmuje mnóstwo czasu. To jest rzecz jasna możliwe, lecz po co tracić czas, skoro na początku skierować się można w stronę firmy znającej się na tego typu rzeczach.

  Bardzo dobrze wiemy, co robimy i jak powinno się pozycjonować internetowe serwisy w wyszukiwarce Google. Dzięki naszej wiedzy oraz wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wypozycjonować witrynę niemal z każdej branży. Sukces rzecz jasna byłby nieosiągalny, gdyby nie nasi pracownicy. .

  Lokalne frazy

  Chcesz, żeby Twój biznes stał się znacznie bardziej widoczny w Bielsku-Białej? Co dzień użytkownicy szukają kluczowych słów w wielu branżach, i między innymi z tego powodu trzeba zadbać o to, by to właśnie Twój serwis internetowy znajdował się w czołowej dziesiątce wyników wyszukiwania dla mieszkańców Jaworzna i okolicznych miejscowości. Pragniemy zaprezentować niżej wyłącznie kilka kluczowych słów, które są jednymi z najczęściej szukanych opcji, w przypadku których warto być w topach.skontaktuj się z nami, Jeśli nie ma tu opcji, która mogłaby Cię interesować.

  taxi Bielsko-Biała
  1 300 razy w miesiącu
  noclegi Bielsko-Biała
  1 600 razy w miesiącu
  restauracje Bielsko-Biała
  2 400 razy w miesiącu
  dentysta Bielsko-Biała
  390 razy w miesiącu
  kosmetyczka Bielsko-Biała
  70 razy w miesiącu
  hydraulik Bielsko-Biała
  110 razy w miesiącu

  SEO lokalne - Bielsko-Biała pozycjonowanie stron

  Z reguły Pozycjonowanie lokalne jest wybierane przez firmy, które chcą trafić do klientów na konkretnym obszarze. To, aby w branży lokalnej być zauważalnym dla klientów jest niezwykle ważne, ponieważ może wspomóc to wyścig z konkurencją. Narzędzie Google Analytics zczytuje bardzo dużo danych podczas szukania konkretnej frazy, między innymi położenie - czyli tu liczy się geolokalizacja. I właśnie dlatego, jeśli ktokolwiek szuka konkretnych usług lub towarów w Bielsku-Białej, pokażą mu się nieco odmienne internetowe strony, niż przy całkowicie innych miejscowościach. Jest jednak możliwość, aby pozycjonować internetowy serwis w taki sposób, by osoba przebywająca na terenie Szczecina, Gdańska, Warszawy lub całkowicie poza granicami Polski mogła mimo wszystko tam wejść.

  Zapraszamy przedsiębiorców z Bielsko-Białej i okolic do korzystania z usługi pozycjonowania internetowych portali. Z reguły przychodzą do nas firmy z całego naszego kraju, które marzą o tym, aby powiększyć zasięg swojej widoczności. Oczywiście niejedna agencja interaktywna Bielska-Białej miałaby w planach, by pozycjonować, jednak my proponujemy dużo więcej niż inni.

  Dobrze wypozycjonowanych stron internetowych Bielsko-Biała potrzebuje także po to, aby oprócz rynku okolicznego zdobyć też ten ogólnopolski. Jeżeli chodzi o SEO Bielsko-Biała jest jednym z miast, w którym można odszukać sporo agencji interaktywnych, ale żadna z nich nie oferuje usług pozycjonerskich na takim poziomie, jak nasza firma. Dzięki przemyślanym działaniom oraz profesjonalnemu podejściu do klienta, straszne nie będzie Ci nawet AdWords Google oraz pozostała konkurencja.

  Wypróbuj nasze usługi

  Specjalizujemy się w marketingu internetowym, zobacz czym się zajmujemy
  Pozycjonowanie
  Oferujemy skuteczne pozycjonowanie stron. Zajmujemy się pozycjonowaniem zarówno małych stron wizytówek, jak i dużych sklepów oraz serwisów internetowych
  Dowiedz się więcej
  Google Ads
  Nasza firma zajmuje się przygotowaniem kampanii Google Ads, ich prowadzeniem oraz dalszą optymalizacją pod jak najwyższą konwersję na stronie docelowej.
  Dowiedz się więcej
  Analityka
  Zajmiemy się profesjonalną analityką internetową Twojego sklepu lub strony. Pomożemy ze zwiększeniem konwersji z różnych źródeł ruchu.
  Dowiedz się więcej
  Strony internetowe
  Tworzymy profesjonalne strony internetowe. Powierzając nam zaprojektowanie strony internetowej, możesz być pewny, że tworzona jest ona zgodnie z najnowszymi trendami.
  Dowiedz się więcej
  Social Media
  Realizujemy skuteczne kampanie w social media: Facebook, Instagram, Twitter. Zajmujemy się także prowadzeniem profili naszych klientów w tych serwisach społecznościowych.
  Dowiedz się więcej
  Marketing szeptany
  Zajmujemy się prowadzeniem szeptanek na forach internetowych. Pozwala to zdobyć zarówno mocne linki do strony, jak i wartościowy ruch.
  Dowiedz się więcej

  Na czym polega SEO pozycjonowanie?

  Najpierw robiony jest audyt SEO. Dzięki temu możemy odnaleźć problemy, przez które dana internetowa witryna nie znajduje się na topowych pozycjach i jesteśmy w stanie wprowadzić wymagane działania. Jest to SEO optymalizacja. Na podstawie biznesowej działalności prowadzonej przez konkretnego klienta i typu jego portalu internetowego, określa się frazy kluczowe. One są potrzebne do tego, by dać radę przygotować treści bogate w te hasła. Czemu wykorzystanie kluczowych fraz jest tak bardzo istotne? Ponieważ jest to jeden z całej grupy czynników pobieranych przez firmę Google. Bardzo często korzysta się z "długiego ogona" (ang. long tail), a więc słów kluczowych posiadających więcej niż trzy elementy. Pracujemy nad tym, by przygotowane przez naszych ekspertów teksty spełniały swoją rolę w pozycjonowaniu i jednocześnie stały na możliwie najwyższym poziomie merytorycznym. Potrafimy wpleść nawet najtrudniejsze wyrazy kluczowe, łącznie z długimi ogonami, do treści w taki sposób, iż są poprawne stylistycznie i językowo.

  Pozycjonowanie bywa procesem długotrwałym (lecz zdarzają się sytuacje, kiedy portal podskoczył na wyższe miejsca już po kilku minutach od pierwszych działań na witrynie), a więc powinno się być cierpliwym. Istnieją pewne sektory, przy których przyda się nieco więcej cierpliwości - wszystko zależy od indywidualnej sytuacji, ale wykonamy wszystko, aby wyniki można było dostrzec błyskawicznie. Wykonujemy usługi pozycjonowania stron internetowych od dawna i widzimy, że znaczne rezultaty naszych poczynań można spostrzec w ciągu paru tygodni. Na skuteczne wypozycjonowanie strony internetowej potrzebny jest zazwyczaj taki okres czasu. Bez wątpienia zobaczysz wzrost ruchu na witrynie internetowej po takim czasie.

  Tworzymy teksty przyjemne dla oka odbiorców strony internetowej, lecz także skuteczne podczas pozycjonowania. Mnóstwo przedsiębiorstw koncentruje się jedynie na technicznch czynnikach, takich jak internetowa analityka, content marketing, case study, a nawet tworzenie internetowych stron. Działania te oczywiście są niesamowicie ważne i im również poświęcamy sporo uwagi, podobnie jak wspomniane wyżej niedoświadczone firmy. Zapominają one jednak o tym, że teksty będące na internetowej stronie klienta służą też wizualnej identyfikacji.

  Teksty będące na serwisach internetowych nie powinny zawierać złych informacji. Na portal nie trafią ludzie z przypadku - wiedzą oni, czego właściwie poszukują i czego chcą. Jeśli zobaczą poważne niejasności w artykułach, czują się uprzedzeni do reszty oferty} i to zrozumiałe. I właśnie z tego powodu przykładamy sporą uwagę do informacji, które piszemy.

  Najważniejsza jest główna strona, gdyż to do niej w pierwszej kolejności trafiają odbiorcy, ale dbamy też o wszystkie podstrony. Przeprowadzimy szczegółową analizę i przygotujemy treści na każdą ze stron, która tego potrzebuje. W ten sposób znajdziesz się na dobrych pozycjach na sporą ilość kluczowych wyrazów, nie tylko tę jedną, główną.

  Czemu warto zainwestować w pozycjonowanie?

  Jak już objaśnione zostało powyżej - proces ten gwarantuje większy odbiór i widoczność wśród naszych klientów. To bardzo ważna strefa marketingu internetowego. Witryny internetowe, które zajmują najwyższe miejsca, są o wiele bardziej dochodowe dla właścicieli. O fachowości oraz najwyższej jakości dostępnego towaru lub usługi świadczą, osiągane przez naszych klientów pozycje w top 10.

  Pozycjonowanie sklepów internetowych to bardzo istotny proces. Jeżeli jesteś w posiadaniu takowego sklepu, to oczywiście najważniejszą kwestią są dla Ciebie przyszli klienci. Im więcej osób zajrzy do sklepu, tym większa jest szansa zakupów i profitów. Jak powszechnie wiadomo zerowa liczba klientów oznacza zerowy zysk. Ale w jaki sposób odbiorcy mieliby odwiedzić sklep internetowy, który nie znajduje się wśród pierwszych wyników wyszukiwania? Wspominaliśmy o tym, że często użytkownicy Internetu nie wychodzą poza pierwszą stronę podczas wyszukiwania. Nawet jeśli widniejesz wśród pierwszych 20 lub 30 wyników, to i tak istnieje zbyt duża konkurencja. Człowiek, który szuka konkretnych produktów znajdzie to, czego poszukuje zanim dotrze do Twojego sklepu. Z tego powodu muszą zobaczyć Twoją stronę internetową najwyżej jak to możliwe.

  Dlaczego SEOMOOD?

  Skuteczne pozycjonowanie
  Jesteśmy jedna z najlepszych i najczęściej ocenianych agencji marketingu internetowego w Polsce
  14 lat doświadczenia w SEO
  nasi eksperci doskonale wiedzą, jak zająć się Twoją stroną
  Zwiększamy widoczność Twojej strony
  pomożemy Ci wygenerować ruch, zmaksymalizować konwersję i zwiększyć sprzedaż
  Indywidualnie przygotowana kampania
  skupiamy się na potrzebach Klienta, dbając o jego wizerunek w Sieci

  Co oznacza skrót SEO SEM?

  Czy każde działanie przeprowadzane na stronach internetowych to SEO? Aby możliwe było zrozumienie, czym konkretnie zajmuje się chociażby nasza firma, należy odpowiednio wyjaśnić to zagadnienie. Sem - Search Engine Marketing są to działania znacznie szersze, obejmujące oprócz SEO także PPC, czyli Pay Per Click - są to płatne kliknięcia w linki do stron www. SEO (Search Engine Optimization) skupia się wyłącznie na tym, żeby witryny pojawiały się w topach.

  Promowanie na platformie społecznościowej Facebook było dobrym sposobem na zwiększenie liczby klientów. Na dzień dzisiejszy zdarza się tak, że media społecznościowe nie są wystarczające, a więc trzeba poszukać innej opcji. By dotrzeć do jak największej liczby klienteli, coraz większa liczba posiadaczy stron internetowych korzysta z pomocy profesjonalnych agencji, które dokładają wszelkich starań, by jak najlepiej wypozycjonować stronę swojego klienta.

  Opinie naszych klientów

  Pozycjonowanie to bardzo trudny temat jednak ta firma zna się na rzeczy. Dobre efekty za rozsądne pieniądze. Polecam.

  Błażej R.

  Bardzo dobre efekty współpracy. Widać po wzrastających pozycjach strony że firma zna się na rzeczy. 

  Michał K.

  Najlepsi w branży. Bez naciągania, zawsze uczciwie i co najważniejsze efekty widać szybciej niż u konkurencji. Polecam.

  Piotr K.

  Zdecydowanie polecam - każda strona, którą dałem do pozycjonowania, stabilnie zyskiwała pozycje aż do osiągania czołowych w swojej branży.

  Marek M.

  Działamy wspólnie już ponad 2,5 roku na bardzo konkurencyjnych frazach. Jesteśmy bardzo zadowoleni z efektów i z czystym sumieniem polecamy współpracę.

  Natalia K.

  Bardzo polecam tą firmę, korzystam z ich usług i jestem bardzo zadowolony. Pana Sebastiana można każdemu śmiało polecić. Takich fachowców w swojej dziedzinie "ze świeczką szukać".

  Tomasz C.

  Jak wygląda proces pozycjonowania w praktyce

  Audyt techniczny strony

  Współpracę rozpoczynamy od audytu i dokładnej analizy strony. Analizujemy też witrynę po realizacji następnych etapów, dzięki czemu mamy możliwość sprawdzić, jakie obszary potrzebują naszej szczególnej uwagi i ewentualnych zmian. Stan techniczny witryny , a także analiza jej widoczności pozwalają nam przygotować i zaplanować działania, które pozwolą na pojawienie się wśród 10 najwyższych wyników wyszukiwania.

  Kontrola fraz kluczowych i konkurencji

  Regularnie monitorujemy, jak wyglądają pozycje witryny klienta. Sami wiemy, jak drastycznie pozycje fraz potrafią się zmieniać, a więc cały czas działamy, próbując poprawić sytuację najważniejszych słów i proponować naszemu Klientowi nowe słowa kluczowe, przy których pomocy uzyskamy wejścia na stronę oraz konkurencyjność witryny klienta.

  Strategia i optymalizacja

  Pozycjonowanie jest złożonym procesem, z tego też powodu trzeba stworzyć konkretną strategię, aby móc osiągnąć zamierzone cele. Najważniejsze jest, by dowiedzieć się, które elementy wymagają optymalizacji, czyli na przykład sama struktura strony lub znajdujące się na stronie treści (grafika, struktura nagłówków, metatagi oraz tekst). Współpracujący z nami specjaliści przygotują skuteczną strategię w oparciu o analizę stron konkiurencyjnych, a następnie dopilnują, by wdrożone zostały wszelkie wymagane optymalizacje..

  Efekty

  • Sklep z branży dofinansowań ze skuteczną strategią i mocnym linkowaniem.

   Sklep z branży dofinansowań ze skuteczną strategią i mocnym linkowaniem.

  • Sklep w branży meblarskiej, zajmujących się konkurencyjnym segmentem, pozycjonowany z widocznymi efektami wzrostu pozycji w wyszukiwarce Google. W dość krótkim czasie uzyskaliśmy wysokie pozycje.

  • cas study pozycjonowanie

   Pozycjonowany serwis internetowy zajmujący się kwiatami. Dzięki naszej agencji SEO po około 6 miesiącach współpracy, zyskał on ogromny wzrost ruchu.

  Kto dla nas pracuje?

  Nie pracują u nas randomowi ludzie. Zatrudniliśmy ludzi z kwalifikacjami i doświadczeniem. Naszym sekretem są ciągłe szkolenia. Kilka osób z naszej ekipy zajmuje techniczna analiza stron internetowych. To te osoby dokonują audytu a następnie szukają źródła problemów - sprawdzają, jakie kluczowe słowa muszą się znaleźć na podstronach, a także jaka będzie optymalna liczba znaków, a także jakie frazy powinny znaleźć się na podstronach. W następnej kolejności zlecenia trafiają w stronę naszych utalentowanych pisarzy, a oni realizują teksty w sposób szybki, sprawny, merytoryczny i zgodny z założeniami SEO.

  Twoja branża jest mało znana, niszowa i obawiasz się, iż pracujący dla nas copywriterzy nie podołają? Nie musisz! Nieważne, jaka jest branża - oferujemy treści wysokiej jakości. Nim pisarze zaczną pisać tekst, najważniejszym działaniem okazać się może bardzo dokładny research informacji. W dodatku zatrudniamy osoby z niejedną pasją oraz hobby, dlatego staramy się zlecać stworzenie konkretnej treści copywriterowi, którego zainteresowania leżą w granicach tematyki artykułu. Jesteśmy w stanie opracować dobry tekst w każdej branży. Co jakiś czas dyskutujemy o treściach z Klientem i bierzemy sobie do serca wszelkie obiekcje oraz uwagi. Ta kwestia również nas wyróżnia w porównaniu do pozostałych agencji reklamowych - słuchamy Klienta, staramy się widzieć jego potrzeby i punkt widzenia. Wszystkie spostrzeżenia traktujemy poważnie, ponadto przy każdym zadaniu podnosimy swoje kompetencje.

  Do wyznaczonej strony www adaptujemy odpowiednią formę tekstu. Kiedy zajmujemy się pozycjonowaniem sklepu internetowego, dokładamy wszelkich starań, aby treści miały wydźwięk zachęcający do zakupu, jednak z taktem. W Sieci można znaleźć witryny przekazujące informacje oraz zajmujące się sprzedażą. Wiemy, jak skonstruować tekst umiejętnie dopasowany do oczekiwań indywidualnego Klienta.

  Właśnie dzięki fachowości zatrudnionych osób naszym Klientom oferujemy znakomite usługi. Aby pomóc Twojej witrynie internetowej pojawić się w topce wyników wyszukiwania Google, zrobimy wszystko. Bezwarunkowo dążymy do wejścia w top 10 - tak znakomite pozycje są zapewnieniem znacznych efektów. Nasza kadra pracownicza wie, jak należy zorganizować stronę internetową oraz jakie dokładnie działania zapoczątkować, żeby strona znalazła się na szczycie listy wyszukiwania Google. Zajmujemy się całym szeregiem zadań, które są niezwykle efektywne.

  Jesteśmy mega skuteczni - Zaufaj nam

  Wypełnij formularz - i sprawdź naszą ofertę

  FAQs

  Masz pytania, albo chcesz dowiedzieć się więcej na temat pozycjonowania? Sprawdź odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania! Jeśli nie pojawiło się pytanie, na które szukasz odpowiedzi, skontaktuj się z nami, chętnie na nie odpowiemy.
  Jakie są podstawowe różnice pomiędzy pozycjonowaniem szerokim a lokalnym?
  Jeśli mówimy o pozycjonowaniu lokalnym, wówczas różni się od krajowym tym, iż cały proces polega na odpowiednim dostosowaniu, tak aby widoczność wybranej strony internetowej była wyższa wśród mieszkanćów poszczególnego regionu, a więc w niektórych frazach powinno się zastosować słowa związane z konkretną lokalizacją.
  Pozycjonowanie Google Maps - czym się cechuje?
  Tego rodzaju pozycjonowanie skupia się w głównej mierze na zwiększeniu widoczności poszczególnej strony w wynikach wyszukiwania. Takie rozwiązanie ma realny wpływ na większą ilość odbiorców.
  Z czego dokładnie składa się lokalne pozycjonowanie?
  Oprócz podstawowych kwestii, takich jak zastosowanie fraz bezpośrednio związanych z firmą, pozycjonowanie lokalne może polegać także na stworzeniu sekcji z danymi teleadresowymi firmy. Klcuzowym aspektem jest tutaj oczywiście dokładne określenie lokalizacji związanej z obszarem działalności danej firmy.
  Dlaczego warto zdecydować się na współpracę z firmą SEOMOOD?
  Przede wszystkim nasza agencja do każdego zadania podchodzi w sposób profesjonalny, a do każdego klienta - indywidualny. Nasze wieloletnie działania w tej branży przyczyniły się do dużego zaplecza wiedzy i doświadczenia.
  Po jakim czasie można zauważyć skutki pozycjonowania?
  Aspekt ten również jest uwarunkowany indywidualnymi czynnikami, jednakże średni przedział czasowy to od 3 do 12 miesięcy od rozpoczęcia współpracy, czyli pracy nad Państwa stroną internetową.
  Z jakimi kosztami należy się liczyć w przypadku pozycjonowania stron?
  Kwestia kosztów jest zazwyczaj dostosowywana w bardzo indywidualny sposób, w zależności od wybranej usługi. Zwykle koszt taki zależy m.in. od liczby fraz kluczowych, konkurencyjności konkrentej branży i przede wszystkim ilości działań do wykonania przez firmę.
  Kiedy warto zdecydować się na lokalne pozycjonowanie swojej strony?
  Jeżeli posiadasz lokalną firmę, sklep internetowy bądź poszczególne przedsiębiorstwo i chcesz zyskać większe zainteresowanie, co wiąże się często z wiekszą ilością klientów - współpraca z firmą zajmującą się pozycjonowaniem SEO to dobry wybór!
  Na jakich czynnościach opiera się pozycjonowanie stron internetowych?
  Jednymi z głównych czynności, które są istotne w przypadku skutecznego pozycjonowania, wówczas należy tu wspomnieć między innymi o linkowaniu wewnętrznym, trafnym doborze słów kluczowych, technicznych i semantycznych optymalizacji stron czy też chociażby content marketingu.
  Czym charakteryzuje się pozycjonowanie stron www?
  Pozycjonowanie stron internetowych składa się przede wszystkim na prowadzeniu działań służących temu, aby poszczególna strona internetowa znajdowała się jak najwyżej wśród wyników wyszukiwania przeglądarki Google.

  Szukasz sprawdzonej

  Agencji SEO?

  Najpopularniejsze na nasze stronie - sprawdź koniecznie

  seomod-pozycjonowanie-logo
  Niemcewicza 26/415
  IV piętro
  71-520 Szczecin
  +48  736 090 601
  biuro@seomood.pl