Pozycjonowanie stron Warszawa – agencja SEO Warszawa

Jeśli Twoja firma chce się znaleźć w internecie, pozycjonowanie strony www to Twój obowiązek!

Największym, w tym momencie funkcjonującym potencjałem marketingowo sprzedażowym jest prowadzenie strategii marketingowej, opartej o wysokiej jakości usługi pozycjonowania stron www.

Powinieneś mieć świadomość o panującym przekonaniu, że witryny będące wyżej w rezultatach wyszukiwania są bardziej zaufane, dlatego to konkretnie z nich potencjalni klienci korzystają najczęściej.
Przez pozycjonowanie strony www zobaczysz preferencje Twoich klientów, sprawdzając które frazy szukają oni najczęściej.
Dostarczy Ci to wielką wiedzę o Twojej branży i Twoich klientach oraz Ci pozwoli nadążyć za szybko zmieniającą się modą.
Nie można również zapominać o fakcie, że im częściej potencjalny klient widzi Twoją firmę, tym większe zdobywa do niej zaufanie i tym bardziej zaczyna ją lubić. Budowanie świadomości marki jest następnym plusem skutecznego pozycjonowania strony www.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie witryny to zwiększanie jej widoczności w rezultatach wyszukiwania – uzyskanie jak najwyższej pozycji w kolejności wyświetlania.
Około 90% użytkowników nie patrzy na więcej niż jedną stronę rezultatów, dlatego naszym celem jest ścisłe TOP 10 wyników wyszukiwania. Pozycjonowanie strony, daje Twojej firmie dostęp do ogromnego rynku: z wyszukiwarki Google korzysta nawet 97% wszystkich ludzi korzystających z internetu!

To, ile osób wejdzie na Twoją stronę zależy głównie od jej pozycji w rezultatach wyszukiwania oraz zdania, które wpisuje klient w swoją wyszukiwarkę. Na pierwszą, wyszukaną pozycję wchodzi aż 51% użytkowników internetu!

Jeśli chcesz rozwijać swoją firmę budując swoją markę online, zwiększać sprzedaż towarów poprzez budowanie internetowego kanału dystrybucji oraz zwiększać ruch na swojej stronie – pozycjonowanie strony jest właśnie dla Ciebie!

NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO)?

Skuteczne działania w zakresie pozycjonowania stron zapewnią Twojej stronie www pewną i wysoką pozycję.
Działania mają na uwadze poprawę wszelkich elementów składowych, które mają znaczący wpływ na pozycję witryny w rezultatach wyszukiwania. Elementy składowe są związane z treściami na witrynie, jej popularnością wśród klientów oraz jej funkcjonalnością.

Osiągnięcie założonych pozycji i późniejsze ich utrzymanie polega na ciągłej optymalizacji treści strony, technicznych aspektów jej budowy i odnośników prowadzących do strony www.

Pozycja, którą Twoja strona www osiągnie w wynikach wyszukiwania nie jest dana raz na zawsze. Może ona zmieniać się codziennie, poprzez ciągłe zmiany w algorytmach wyszukiwarki i ciągle rozwijających się wraz z Tobą wyrwali. I to jest powód dlaczego pozycjonowanie witryn wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, ponieważ pierwsze wyniki w wyszukiwarce to wyścig bez końca, oparty na skomplikowanych procesach.

SŁOWA KLUCZE

SEO pozwala na osiągnięcie wysokiej pozycji w wynikach wyszukiwania pod konkretnymi frazami, które są jednymi z najważniejszych elementów w pozycjonowaniu witryny .
Polega ona na wstawianiu odpowiednich słów w odpowiednich miejscach w Twoim serwisie, zachowując przy tym formę łatwą do przyswojenia dla potencjalnego klienta.

Powinny być one bardzo często wyszukiwane przez użytkowników, bardzo silnie związane z Twoją marką i ofertą na stronie oraz nie powinny być zbyt ogólne.

CO DAJE SEO?

Pozycjonowanie Twojej strony www to:
• rozwój Twojego biznesu poprzez zwiększanie grupy odbiorców
• większą widoczność Twojej marki w internecie i zwiększenie świadomości o jej istnieniu wśród klientów.
• poprawę wizerunku Twojego biznesu, poprzez zwiększenie jego wiarygodności
• docieranie do dokładnej grupy docelowej odbiorców, którzy szukają konkretnych usług
• zwiększenie ruchu na Twojej stronie i zainteresowania Twoją ofertą
• wyświetlanie oferty Twojej firmy przed konkurencją

Chętnie poprawimy pozycje Twojej strony, prześlij zapytanie o ofertęWzrost widoczności pozycjonowanej przez nas strony

Efekty naszych działań


400%

Wzrost pozycji strony


160%

Wzrost ruchu na stronie


67%

Wzrost konwersji i sprzedaży

Sprawdź nasz cennik pozycjonowania stron