Prowadzisz firmę i masz swoją stronę? Nie zadowalają Cię wyniki związane z obecnością Twojej firmy pod kątem widoczności w Google? Świetnie trafiłeś! SEO konsulting naszej firmy zagwarantuje poprawę widoczności każdej strony w Internecie. Kampania SEO to obecnie jedna z najskuteczniejszych form reklamy i budowy wizerunku własnej marki. Dodatkowo pozycjonowanie Twojej strony w Google stwarza szereg możliwości dotarcia do potencjalnego klienta oraz rozwijania własnego biznesu, co potwierdza rosnąca liczba użytkowników, zwiększająca się wartość sprzedaży przez Internet i dynamiczny rozwój samego medium.

  Co to jest SEO?

  SEO (Search Engine Optimization) określa praktyki optymalizacji stron internetowych pod algorytmy Google Analytics. SEO jest praktyką działania na wynikach organicznych wyszukiwania w Google. Odgrywa ważną rolę w pozycjonowaniu stron, gdyż pozycja witryny w wynikach wyszukiwania zawsze jest ważniejsza dla konsumentów od reklam. Co więcej, umiejętność pisania witryn pod algorytm nie należy do najłatwiejszych, stąd warto skorzystać z naszej oferty.

   

  Konsulting SEO

  Jak to bywa w każdej branży, niektóre rzeczy lepiej powierzyć specjalistom. Nie inaczej jest w przypadku działań z zakresu SEO. Indywidualne konsultacje to przede wszystkim szczera rozmowa na linii klient – specjalista SEO, gdzie wspólnie z nami rozwiążesz każdy problem, który zostanie rozwiązany szybciej i sprawniej niż w przypadku pisania pod kątem SEO na własną rękę. Konsultacje SEO, które oferujemy, obejmują koordynowanie działań związanych z optymalizacją on-site i off-site oraz weryfikację poprawności wdrażanych zmian.  Nie jesteś przekonany, czy na pewno masz problem z obecnością Twojej firmy w wyszukiwarkach? Nie chcesz od razu podpisać umowy? Być może obawiasz się, że efekty nie będą aż tak spektakularne? Nasz profesjonalny konsulting SEO pozwala rozwiać wątpliwości związane z obecnością Twojej strony w wynikach wyszukiwania Google oraz nabrać wiedzy i doświadczenia w tej dziedzinie.

  Jak wyglądają SEO konsultacje?

  Potrzebujesz, żeby ktoś doradził Ci w konkretnej sprawie, a może zależy Tobie na regularnych konsultacjach i omawianiu kwestii SEO Twojej strony? W takim razie napisz do nas, bądź skontaktuj się telefonicznie. Podczas rozmowy przeprowadzamy krótką konsultację SEO, w trakcie której wybierasz zakres wsparcia, a następnie określasz jaki problem chcesz rozwiązać i w czym moglibyśmy pomóc. Przedstawiamy też informacje pokroju tego, jak wyglądają konsultacje SEO oraz czego możesz spodziewać się na nich, a kończymy na ustaleniu godziny konsultacji. Wieloletnie doświadczenie z zakresu technicznego SEO, bogaty wachlarz narzędzi oraz indywidualne podejście do każdego projektu sprawia, że jesteśmy w stanie pomóc co do każdej porady z zakresu poprawie widoczności w wynikach wyszukiwania, a jeden z naszych konsultantów SEO zaproponuje rozwiązania skrojone na miarę Twojego biznesu oraz twojej witryny pod kątem SEO.   Następnie, na właściwym audycie SEO, dokonujemy analizy obecnej sytuacji i potencjału. Zaczniemy od przeprowadzenia kompleksowej analizy contentu Twojej strony i wskażemy kluczowe elementy do poprawy. Przedstawimy Ci rozbudowaną analizę słów kluczowych dla Twojego biznesu, obejmującą krótkie i długie frazy. Dokładnie przestudiujemy jej linkowanie, w celu oceny jakości, a także przedstawimy autorski pomysł link buildingu. Sprawdzimy też zamieszczone treści w serwisie oraz przeanalizujemy drzemiący w nich potencjał marketingu. Dowiesz się również, jakie działania SEO możesz podjąć, dysponując określoną ilością zasobów.  Potem przechodzimy do opracowania strategii i monitorowania postępów. Pomożemy Ci stworzyć dedykowany, długofalowy plan wywindowania twojej firmy w wyszukiwarkach internetowych, uwzględniając specyfikę branży, konkurencyjność i zasoby, którymi dysponujesz. Oprócz tego powiemy Ci, jakie działania powinieneś podjąć, aby osiągnąć swój cel. Pomożemy w śledzeniu zmian zauważalności na konkretne słowa kluczowe, informując na bieżąco o istotnych wzrostach i spadkach pozycji lub konfigurując Twoje narzędzia analityczne. W czasie konsultacji SEO dowiesz się, na jakie słowa kluczowe wyświetla się Twoja witryna w darmowych wynikach wyszukiwania i czy jest to optymalna sytuacja.  Ostatnią kwestią poruszaną w ramach konsultacji SEO są nasze specjalistyczne usługi konsultingowe. Przeprowadzimy kompleksowe doradztwo podczas wdrożenia stron i sklepów internetowych na wyższe wersje CMS-ów czy całkowicie nowe systemy, dzięki czemu Twoje ciężko wypracowane pozycje nie pójdą na marne. Znajdziemy źródło problemu i dołożymy wszelkich starań, byś jak najszybciej powrócił do najlepszych praktyk white hat SEO. Dowiemy się, dlaczego Twoja widoczność nie rośnie, aby następnie przygotować rekomendacje, które pomogą Ci wyjść z tej sytuacji, a jeżeli chcesz sprawdzić, czy obecna agencja wywiązuje się ze zobowiązań, możesz liczyć na naszą weryfikację.

  Dlaczego warto zdecydować się na consulting SEO z nami?

  Bez względu na jakim etapie jest Twój projekt, jesteśmy w stanie ukierunkować go na sukces pod względem rozpoznawalności w wyszukiwarce Google. Wiemy, że każdy projekt i branża rządzi się swoimi prawami, stąd do każdego z nich podchodzimy indywidualnie. Na co dzień we współpracy skupiamy się na istotnych wartościach co sprawia, że wspólnie z naszymi partnerami dowozimy ponadprzeciętne wyniki!  Nasza agencja zatrudnia wybitnych ekspertów z zakresu SEO, więc możemy przeprowadzić konsultacje z naszymi klientami odnośnie skutecznych rozwiązań, które wpływają na realny ruch na stronie. Nasi pracownicy posiadają wieloletnie doświadczenie oraz pasję, dzięki czemu możesz liczyć na to, że dogłębnie wgryzą się w prowadzoną przez Ciebie działalność i przeprowadzą dogłębną analizę wszystkich działań Twojej konkurencji, dzięki czemu stworzą plan SEO, który przyniesie rezultaty w jak najkrótszym czasie i pozwoli docelowo na skalowanie działań.  Oprócz codziennej pracy z naszymi partnerami, cały czas się doszkalamy, czytamy najnowsze artykuły i śledzimy fora, gdzie SEO konsultanci dzielą się swoją wiedzą. Oprócz tego przeprowadzamy sporo testów i jesteśmy na bieżąco z aktualizacjami wyszukiwarki Google. A wszystko to, ponieważ wiemy, ze SEO jest bardzo dynamicznie zmieniającą się dziedziną, przez co należy mieć nieustannie rękę na pulsie i uczyć się na cudzych doświadczeniach. Właśnie dlatego to my opracujemy skuteczną strategię pozycjonowania Twojej strony WWW, a wcześniej podczas konsultacji SEO podpowiemy Ci, jakie działania będą według naszej opinii najlepsze.

  Jak można się z nami skonsultować?

  Jeśli chcesz skorzystać z konsultacji SEO naszej firmy, pamiętaj że jesteśmy elastyczni i proponujemy kilka możliwości dla klientów z całej Polski i nie tylko!  Wyślij do nas zapytanie, a my odpowiemy w niedługim czasie. Regularnie sprawdzamy pytania napływające do naszej skrzynki, więc nie musisz się obawiać, że pozostaniesz bez odpowiedzi. Oferujemy też różne formy przeprowadzania każdej konsultacji w celu omówienia wszystkich zagadnień dotyczących współpracy, czy to u nas w biurze, czy też za pomocą maila lub drogą telefoniczną.   Zadzwoń do nas! Jeśli masz konkretnych pytań, wykwalifikowany doradca z chęcią odpowie szczegółowo na nie wszystkie i rozwieje wszelkie wątpliwości. 

  Ile kosztuje konsultacja?

  Doradztwo z zakresu dostosowywania Twojej strony internetowej pod względem pozycji w wyszukiwarce jest rozbudowaną i zróżnicowaną usługą, przez co praktycznie każdy ma inne oczekiwania względem niej. Stąd oferta i cennik przygotowywane są indywidualnie, po określeniu zakresu działań naszych ekspertów SEO dla Twojej firmy.  Końcowy koszt konsultacji SEO zależy od m.in. liczby konsultacji, zakresu działań/rekomendacji lub analiz, czy czasu realizacji usługi. Skontaktuj się z nami poprzez formularz - wystarczy tylko podać swoje imię, nazwisko, numer telefonu oraz adres e-mail. 

  Szukasz sprawdzonej

  Agencji SEO?

  Najpopularniejsze na nasze stronie - sprawdź koniecznie

  seomod-pozycjonowanie-logo
  Niemcewicza 26/415
  IV piętro
  71-520 Szczecin
  +48  736 090 601
  biuro@seomood.pl