Pozycjonowanie stron w Bydgoszczy

SEO pozycjonowanie najskuteczniejszym sposobem na to, aby Twoja strona zaistniała w Google!

Jesteśmy jedną z najlepszych agencji SEO w Polsce. Świadczymy usługi z zakresu marketingu internetowego, a dokładnie usługi SEO, których celem jest poprawa wyników stron oraz sklepów internetowych w wynikach wyszukiwań Google. W obecnym czasie niemożliwą rzeczą jest posiadanie dobrze prosperującej firmy, bez responsywnej strony internetowej znajdującej się na w TOP10 Google. Czasem zdarza się, że Klienci mówią nam, iż wolą postawić na polecanie ich usług przez swoich dotychczasowych klientów i oczywiście jest to bardzo dobre rozwiązanie, jednak to właśnie Sieć jest niekończącą się bazą potencjalnych klientów, dlatego nie powinniśmy ignorować możliwości, jakie nam daje. Zresztą przecież ci klienci, którzy polecają Twoją firmę znajomym, mogą z takich czy innych powodów zakończyć współpracę i wtedy skończy się napływ nowych osób zdobywanych dzięki ich poleceniom. Poza tym, co w sytuacji, kiedy zostaniesz polecony komuś z innego miasta, niż Twoja firma i będzie problem ze znalezieniem Cię w Sieci lub Twoja strona będzie w katastrofalnym stanie i raczej zniechęci do skorzystania z Twoich usług? Aby zapobiec tego typu sytuacjom (i wielu innym!), warto przemyśleć skorzystanie z usług, jakie oferuje profesjonalna agencja SEO. Są zresztą takie branże, w przypadku których nie istniejąc w Internecie, nie istniejesz w ogóle. Weźmy na przykład sklepy internetowe… Jeżeli masz tego typu działalność i chcesz aby przynosiła prawdziwy zysk, musisz być na pierwszej stronie Google na interesujące Cię słowa kluczowe. To jedyny sposób by odnieść sukces.

Co zawiera oferta pozycjonowanie naszej agencji?

Oferta pozycjonowania stron internetowych Bydgoszcz, to zarówno ogólnopolskie i lokalne pozycjonowanie, jak i zagraniczne. Zajmujemy się też marketingiem treści (content marketing), marketingiem szeptanym oraz prowadzeniem kont w najbardziej znanych mediach społecznościowych, jak Facebook, Twitter i Instagram, a także robimy kampanie Google Ads. Mamy Klientów, których strony internetowe z wieloma sukcesami pozycjonujemy na takie kraje jak Włoch, Anglia oraz Niemcy. Podejmujemy się też działań SEO w każdej branży, bez względu na jej trudność. Nasze metody są na tyle sprawdzone i skuteczne, że nawet w przypadku słów kluczowych mających po kilkanaście, a czasem i kilkadziesiąt wyszukiwań miesięcznie, jesteśmy w stanie trafić do pierwszej dziesiątki. Jeżeli się z nami skontaktujesz, gwarantujemy bezpłatną wycenę oraz rozmowę z ekspertem. Ustalimy frazy kluczowe, wstępnie sprawdzimy stan Twojej strony i uzgodnimy dalsze szczegóły współpracy.

Jesteśmy mega skuteczni - Zaufaj  nam

Wypełnij formularz - i sprawdź naszą ofertę

Skuteczne pozycjonowanie i indywidualne podejście do Klienta

Jako firma z jedenastoletnim doświadczeniem mieliśmy okazję obserwować wiele zmian, jakie w przeciągu tego czasu wydarzyły się w Internecie, a także brać w nich czynny udział. W porównaniu do wielu innych agencji reklamowych, umiejętności naszej firmy od początku bazują na bezpośrednim uczestnictwie w przemianach dziejących się podczas całej dekady, a było ich naprawdę wiele. Pozycjonowanie stron internetowych w obecnym czasie wymaga zupełnie innych zabiegów niż dziesięć lat temu i jest o wiele bardziej pracochłonne. Teraz walka o TOP10 jest bardzo zacięta w praktycznie każdej branży. Każdy chce być na podium, ponieważ wszyscy wiedzą ile niesie to ze sobą korzyści. Dlatego też agencja interaktywna Bydgoszcz będzie Ci o wiele bardziej potrzebna w osiągnięciu celu niż kilka lat temu. Zwiększając naszą wiedzę oraz udoskonalając metody działań, jednocześnie od zawsze staraliśmy się, by nasza obsługa Klienta reprezentowała możliwie najwyższy poziom. Cechuje nas indywidualne traktowanie każdego Klienta bez względu na poziom trudności oraz cenę wykonywanych przez nas usług. Dzwoniąc do naszej agencji, skontaktujesz się bezpośrednio ze specjalistą, który wysłucha Cię, zapozna się z Twoimi oczekiwaniami oraz doradzi, co będzie najlepsze w przypadku Twojej witryny. Wyznajemy zasadę, że wyłącznie szczegółowa rozmowa i czynny udział Klienta w naszych zabiegach, dają możliwość obrania właściwego kierunku dla pozycjonowania stron internetowych oraz opracowania odpowiedniej strategii, co jest najważniejsze, jeżeli nasza praca ma być skuteczna i przynieść rzeczywiste efekty. W naszym zespole pracują specjaliści w dziedzinach takich jak SEO, programowanie, tworzenie stron, prowadzenie kampanii reklamowych w social media i copywriting. W doskonały sposób łączymy sprawne, doświadczone umysły posiadające wiele sprawdzonych, skutecznym metod osiągania korzystnych wyników ze świeżością oraz nieszablonowym podejściem do działania młodych ekspertów z branży SEO SEM. Dzięki naszym działaniom już w ciągu pierwszych trzech, czterech miesięcy od rozpoczęcia współpracy z naszą agencją, zobaczysz rezultaty w postaci podniesienia pozycji w wyszukiwarce Google, a nawet trafiając do pierwszej dziesiątki na pewne frazy i nawiązując współpracę z klientami zainteresowanymi usługami Twojej firmy.
Wypełnij Brief i poznaj naszą ofertę

pozycjonowanie lokalnego

Co czeka na Ciebie w ramach naszych usług, gdy zdecydujesz się na pozycjonowanie stron Bydgoszcz?

Poza tekstami ważne jest również budowanie i wykorzystywanie bazy linków. Skuteczne pozycjonowanie stron WWW nie obędzie się bez odpowiednio mocnych linków, na co wpływ miały niegdyś katalogi stron, a obecnie stawia się na linki sponsorowane. Nie ma tu jednak prostych przepisów na pozycjonowanie SEO i jedno case study nie sprawi, że będziemy mogli zastosować te same techniki do każdego klienta. Optymalizacja stron pełna jest niewiadomych i wciąż wśród usług internetowych pozycjonowanie jest dla wielu czarną magią. Jeśli chodzi o lokalne pozycjonowanie stron internetowych trzeba też wiedzieć, że dzięki współpracy z konkretną firmą, masz większą szansę na długotrwałe rezultaty, ponieważ odpowiednio zaplanowana strategia SEO z pewnością przyniesie nam efekty na długi czas.

W takim temacie jak pozycjonowanie strony Warszawa, aspekt dotyczący tego, jak działa np. Google Ads, to bardzo istotna rzecz. W przypadku gdy jednak decydujemy się na samodzielną próbę uzyskania wysokiej pozycji naszej strony, wówczas taką wiedzę powinniśmy posiadać. Dlatego też warto jednak podjąć decyzję współpracy z firmą SEO, która ma niezwykle szeroką wiedzę w tym zakresie. Jeśli więc chodzi o pozycjonowanie Warszawa to nie jedyne miasto, czy też lokalizacja, na obszarze której można działać. Pamiętaj o tym, że jeśli Twoja strona jest rozpoznawalna w Sieci i posiadasz coraz więcej klientów, możliwe jest to, że część z nich będzie umieszczać odnośniki do stron w Twoim serwisie, co może dodatkowo poskutkować jeszcze lepszymi efektami pozycjonowania.

pozycjonowanie bydgoszcz

Jakie działania oferujemy?

W pierwszej kolejności musimy zaznaczyć fakt, że każde zlecenie jest dla nas wyjątkowe i traktujemy je w indywidualny sposób. Każdy nasz klient ma inne potrzeby, a strony wymagają podjęcia innych kroków. Aby je określić, musimy wykonać audyt SEO. Pozwoli to zdiagnozować problemy, przez które Twoja witryna nie znajduje się w topach. Na tej podstawie będziemy wiedzieć, jaka optymalizacja będzie najefektywniejsza.

Dzięki audytowi poznajemy frazy kluczowe, których brakuje, a muszą znaleźć się w tekście. Wtedy możemy zlecić pracującym dla nas copywriterom stworzenie wyjątkowych tekstów na Twoją stronę. Gwarantujemy, że będą to najlepsze artykuły, ponieważ nasi pisarze oprócz zamieszczenia fraz pilnują także poprawności treści – zarówno tej merytorycznej, jak i językowej.

Teksty na stronie to Twoja wizytówka, ponieważ stanowią pierwszoplanowe źródło wiedzy klientów o Twoich produktach lub usługach. Oprócz funkcji informacyjnej, teksty powinny zachęcać do skorzystania z oferty. Nasi pisarze wiedzą, jak tworzyć teksty o charakterze reklamowym. Wiemy, gdzie znajduje się granica między skutecznym marketingiem, a nachalnością i przeładowaniem treścią.

Oprócz dostosowania do fraz kluczowych i reklamy, nasze teksty są na jak najlepszym poziomie merytorycznym. Potencjalnego klienta nie można wprowadzać w błąd nieprawdziwymi informacjami, dlatego copywriterzy starannie przygotowują się przed rozpoczęciem pracy. To właśnie dlatego artykuły pisane przez naszych pracowników stoją na najwyższym możliwym poziomie.

Dbamy także o poprawność językową. Styl musi być dopasowany do charakteru prowadzonej działalności, nie pozwalamy sobie na błędy ortograficzne czy interpunkcyjne. Dbałość o takie szczegóły to cecha, której brakuje copywriterom z niedoświadczonych agencji. My nie piszemy tylko dla algorytmów Google – chcemy, aby teksty były jak najlepszą reklamą Twojej strony i biznesu.

Kampanie Google i użycie linków

Doskonałej jakości teksty to nie jedyne narzędzie służące pozycjonowaniu. W tym celu stosujemy także linkowanie. Jest to bardzo efektywny sposób uzyskania wyższych miejsc strony. Posiadamy całkiem spore zaplecze mocnych linków, więc pozycjonowanie dzięki nim staje się skuteczniejsze. W momencie, gdy pracownicy umieszczają linki do Twojej witryny, tworzą sieć linków URL.

Pozostając przy takiej metodzie, możemy zaproponować linki sponsorowane, czyli skorzystanie z kampanii Google AdS (dawniej Google AdWords). Taki system reklamy opieramy na płatnych linkach, które wyświetlają się nad pozostałymi wynikami w wyszukiwarce. Takie działanie najskuteczniej zwiększa widoczność oraz zasięgi i przyciąga nowych klientów. Odbiorcy najchętniej klikają właśnie w te linki, które znajdują się w pierwszej kolejności, a pierwsze są te sponsorowane.

Jak podchodzimy do kampanii AdS? Musimy ustalić konkretny budżet, który chcesz przeznaczyć na te działanie. Bierzemy uwagę docelowych odbiorców i zasięg. W dalszej kolejności korzystamy z naszych sprawdzonych narzędzi i ustalamy kluczowe frazy (podobnie jak w przypadku tekstów). Następnie stworzymy taką kampanię reklamową, która z perspektywy klienta będzie atrakcyjna oraz przejrzysta. Stale kontrolujemy sytuację i jeśli trzeba będzie dostosujemy metody – wszystko po to, żeby taka akcja promocyjna okazała się sukcesem.

Co jeszcze można zrobić, aby przyciągnąć uwagę klientów? Jeżeli nie posiadasz jeszcze swoich mediów społecznościowych, warto je założyć. Oczywiście, jak wspominaliśmy wcześniej, oficjalna strona interesuje klientów najbardziej, jednakże warto mieć w zanadrzu i taką formę kontaktu, a przede wszystkim – reklamy. W przypadku biznesu prowadzonego na terenie Gdyni może okazać się to szczególnie korzystne. Przedsiębiorstwa znajdujące się w miastach nastawionych na turystykę są chętnie obserwowane na portalach społecznościowych. Można więc to wykorzystać i zareklamować się na takich stronach.

W naszej ofercie znajduje się możliwość poprowadzenia social mediów – Facebooka czy nawet Instagrama. Odpowiedzialny za to pracownik stale będzie konsultował z Tobą plan postów. Takie działanie poszerzy grono klientów i na pewno przekona do skorzystania z usług lub kupienia produktu.

Twoja strona znajdzie się na szczycie!
Algorytm Google ulega cyklicznym aktualizacjom i w trakcie inwazyjnych update’ów zdarza się, że strony, które znajdują się bardzo wysoko, błyskawicznie spadają ze swoich miejsc. Dlatego pomoc profesjonalnej agencji interaktywnej jest niezastąpiona. Nie musisz głowić się nad tym, co stanie się jutro z Twoją witryną, a w chwili, kiedy rzeczywiście względu na zmianę algorytmu strona poleci w dół, przez cały czas czuwają nad nią eksperci, którzy będą w stanie przywrócić ją na poprzednie pozycje. Nawet jeżeli do tej pory własnoręcznie zajmowałeś się pozycjonowaniem strony i przynosiło to zadowalające efekty, może dojść do sytuacji, kiedy update będzie miał tak poważne skutki i nie będziesz w stanie odzyskać utraconych pozycji. Poza tym, kiedy współpracujesz z ekspertami SEO, masz świadomość, że w razie jakichkolwiek problemów ze stroną, czuwają nad nią profesjonaliści, a Ty nie musisz się o nic martwić. Dodatkowo doświadczeni SEOwcy będą w stanie w taki sposób zorganizować kampanię reklamową, aby jej efekty były jak najbardziej odczuwalne dla Twojej firmy. Czasami dobrze jest połączyć pozycjonowanie organiczne z AdWords Google, a w przypadku niektórych branż postawić na media społecznościowe. Z nami masz pewność, że Twoja witryna zostanie wypozycjonowana niezwykle skutecznie. Sprawdź też nasz cennik pozycjonowania stron lub Pozycjonowanie Szczecin.
pozycjonowanie bydgoszcz

Szukasz sprawdzonej

Agencji SEO?

Najpopularniejsze na nasze stronie - sprawdź koniecznie
Seomod pozycjonowanie logo
Niemcewicza 26/415
IV piętro
71-520 Szczecin
+48  736 090 601
biuro@seomood.pl