Pozycjonowanie stron Wrocław - zwiększ swoją widoczność!

Praktycznie każda firma oraz przedsiębiorstwo stawia w dzisiejszych czasach na marketing internetowy. Sieć to zdecydowanie najpotężniejsze medium i dzięki niej można dotrzeć do ogromnej liczby zainteresowanych odbiorców. Jeśli posiadasz swoją stronę w Internecie, na pewno chcesz, aby była jak najlepiej widoczna dla potencjalnych klientów. Nie jest to jednak takie proste – w danej dziedzinie mogą być setki witryn, które oferują podobne treści. Wiadomo też, że jeśli szukamy czegoś w Sieci, nie wykraczamy dalej niż poza pierwszą stronę. Jeśli nie plasujesz się w „topach”, wielu odbiorców korzystających z wyszukiwarek internetowych po prostu na Twoją stronę nie dotrze. Dlatego od jakiegoś czasu popularną usługą online jest pozycjonowanie stron internetowych. Proces ten kryje się najczęściej pod tajemniczym hasłem SEO. W ostatnim czasie powstała niejedna agencja SEO. Jest ogromne zapotrzebowanie na specjalistów w tym zakresie, ponieważ właściciele nowych stron mają problem w osiągnięciu wysokich pozycji.

Pozycjonowanie, SEO, SEM

co powinieneś o tym wiedzieć?

Czy wszystkie działania przeprowadzane na stronach to SEO? Zagadnienie to jest dosyć szerokie i warto je wyjaśnić, aby mieć pojęcie, czym zajmuje się chociażby nasza firma. SEM to działania dużo szersze, obejmujące oprócz SEO także PPC, czyli Pay Per Click – są to płatne kliknięcia w linki do stron. SEO skupia się jedynie na tym, aby dane strony internetowe pojawiły się w topach.

Jeszcze do niedawna dobrym sposobem na pozyskiwanie klientów było promowanie się chociażby na Facebooku. Aktualnie bywa, że social media są niewystarczające, więc należy pomyśleć nad alternatywą. Aby dotrzeć do jak największej liczby klienteli, coraz więcej właścicieli stron internetowych korzysta z pomocy profesjonalnych agencji, które dążą do jak najskuteczniejszego pozycjonowania strony swojego klienta.

Dlaczego warto pozycjonować swoje strony? Jak już zostało wspomniane to wcześniej – proces ten zwiększa odbiór i widoczność wśród klientów. To bardzo ważna część marketingu internetowego. Strony internetowe, które znajdują się wysoko, są bardziej dochodowe dla swoich właścicieli. Topy świadczą o rzetelności i dobrej jakości proponowanego towaru lub usługi.

Szczególnie przydatne jest pozycjonowanie sklepów internetowych. Jeśli takowy posiadasz, to oczywiście najważniejszą dla Ciebie kwestią są potencjalni klienci. Im więcej osób zajrzy do sklepu, tym większe jest prawdopodobieństwo zakupów i zysków. To oczywiste – brak klientów równy jest z zerowym zarobkiem. Ale jak odbiorcy mieliby trafić do sklepu internetowego, który nie znajduje się w topach? Wspominaliśmy o tym, że zazwyczaj nie wykraczamy poza pierwszą stronę podczas wyszukiwań. Nawet jeśli znajdujesz się w top 20 lub 30, konkurencja jest zbyt duża. Potencjalny klient znajdzie to, czego poszukuje, zanim dotrze do Ciebie. Dlatego muszą zobaczyć Twoją stronę internetową jak najwyżej się da.

Przy pozycjonowaniu stron pozycjonowanie sklepów jest najczęstszym procederem. Jednakże nie tylko właściciele sklepów internetowych korzystają z usługi pozycjonowania. Jeśli jesteś posiadaczem bloga lub innej strony poświęconej usługom różnego rodzaju, zapewne także chcesz chcesz osiągnąć wysoką pozycję wśród wyników wyszukiwania. Z naszych usług korzystają osoby prowadzący działalności o wszelakim charakterze. Jesteśmy profesjonalistami, więc możemy podjąć się praktycznie każdego zlecenia z różnorodnych branż. Dotyczy to także lokalizacji.

Jesteśmy mega skuteczni - Zaufaj  nam

Wypełnij formularz - i sprawdź naszą ofertę

Pozycjonowanie Wrocław - zdaj się na profesjonalistów!

Przez różne działania Google pozycjonowanie nie jest tak łatwe, jak mogłoby się to wydawać. W wyszukiwarce Google w pierwszej kolejności pojawiają się linki sponsorowane – wszystko to przez system reklamowy Google AdWords (aktualnie Google Ads), który funkcjonuje od 2000 roku. Reklamy pojawiają się w zależności od wpisanej frazy i próbują odpowiedzieć na daną potrzebę. To właśnie przez linki sponsorowane i kampanie AdWords tak ważne jest umiejętne pozycjonowanie strony. Skuteczne pozycjonowanie stron możliwe jest tylko wtedy, kiedy masz do czynienia ze specjalistą w tej dziedzinie. Niestety, aktualnie wiele jest firm, które nie są zbyt doświadczone, a oferowane przez usługi nie stoją na najwyższym poziomie. Potrzeba wielu lat w branży i ogromnej wiedzy w zakresie SEO, by temu podołać. Dlatego jeśli przemknie Ci przez wyszukiwarkę kolejna „najtańsza oferta pozycjonowanie stron”, lepiej nie decydować się na niesprawdzone źródło, a powierzyć to zadanie specjalistom. Musisz wiedzieć, że epizod z niedoświadczonym pozycjonerem może być bardziej szkodliwy, niż się wydaje. Późniejsze uporządkowanie „bałaganu”, który zostanie poczyniony przez początkującego SEOwca, bywa problematyczne i czasochłonne. Oczywiście jest to do zrobienia, jednakże po co tracić czas, skoro od razu można skierować się w stronę firmy znającej się na rzeczy? Wiemy, co robimy i jak należy pozycjonować strony w wyszukiwarce. Dzięki naszym umiejętnościom i wieloletniemu doświadczeniu jesteśmy w stanie wypozycjonować stronę praktycznie z każdej branży. Oczywiście sukces nie byłby możliwy, gdyby nie pracownicy.
Wypełnij Brief i poznaj naszą ofertę

pozycjonowanie lokalnego

Poza tekstami ważne jest również budowanie i wykorzystywanie bazy linków. Skuteczne pozycjonowanie stron WWW nie obędzie się bez odpowiednio mocnych linków, na co wpływ miały niegdyś katalogi stron, a obecnie stawia się na linki sponsorowane. Nie ma tu jednak prostych przepisów na pozycjonowanie SEO i jedno case study nie sprawi, że będziemy mogli zastosować te same techniki do każdego klienta. Optymalizacja stron pełna jest niewiadomych i wciąż wśród usług internetowych pozycjonowanie jest dla wielu czarną magią. Jeśli chodzi o lokalne pozycjonowanie stron internetowych trzeba też wiedzieć, że dzięki współpracy z konkretną firmą, masz większą szansę na długotrwałe rezultaty, ponieważ odpowiednio zaplanowana strategia SEO z pewnością przyniesie nam efekty na długi czas.

W takim temacie jak pozycjonowanie strony Warszawa, aspekt dotyczący tego, jak działa np. Google Ads, to bardzo istotna rzecz. W przypadku gdy jednak decydujemy się na samodzielną próbę uzyskania wysokiej pozycji naszej strony, wówczas taką wiedzę powinniśmy posiadać. Dlatego też warto jednak podjąć decyzję współpracy z firmą SEO, która ma niezwykle szeroką wiedzę w tym zakresie. Jeśli więc chodzi o pozycjonowanie Warszawa to nie jedyne miasto, czy też lokalizacja, na obszarze której można działać. Pamiętaj o tym, że jeśli Twoja strona jest rozpoznawalna w Sieci i posiadasz coraz więcej klientów, możliwe jest to, że część z nich będzie umieszczać odnośniki do stron w Twoim serwisie, co może dodatkowo poskutkować jeszcze lepszymi efektami pozycjonowania.

pozycjonowanie wroclaw

Kto dla nas pracuje?

W naszej agencji nie znajdują się ludzie z przypadku. To sztab ludzi doświadczonych i wykwalifikowanych. Poświęciliśmy wiele lat na szkolenia i obserwację rynku – to właśnie sekret naszej skuteczności. Część naszej ekipy zajmuje się techniczną analizą stron. To właśnie oni dokonują audytu i szukają źródła problemu – sprawdzają, które frazy muszą znaleźć się w tekstach oraz jaka jest optymalna liczba znaków. Po takiej analizie zlecenie trafia w ręce naszych niezastąpionych pisarzy, a oni realizują zadania w sposób szybki, sprawny, merytoryczny i zgodny z wytycznymi SEO. Zajmujesz się branżą niszową, mało znaną i obawiasz się, że nasi pisarze nie podołają? Niepotrzebnie. Niezależnie od tematyki oferujemy teksty wysokiej jakości. Zanim copywriterzy zaczną pisać tekst, robią dobry research w Internecie w poszukiwaniu informacji. W dodatku zatrudniamy osoby o wielu pasjach i hobby, dlatego zawsze zlecamy napisanie danego tekstu osobie, której zainteresowania znajdują się w zakresie tematyki artykułu. Jesteśmy w stanie napisać merytoryczny tekst z każdej dziedziny. Stale konsultujemy treści z Klientem i dostosowujemy się do wszelkich uwag oraz obiekcji. To także nas wyróżnia na tle innych firm – słuchamy Klienta, staramy się rozumieć jego punkt widzenia i potrzeby. Każde spostrzeżenie traktujemy poważnie, a przy każdym zleceniu uczymy się czegoś nowego. Dostosowujemy charakter tekstu do konkretnej strony. Jeśli mamy do czynienia ze sklepem, staramy się, aby treści miały wydźwięk zachęcający do zakupu, ale nie w przesadzony sposób. Niektóre witryny mają charakter jedynie informacyjny, a inne są nastawione na sprzedaż. Wiemy, jak skonstruować tekst odpowiednio dopasowany do potrzeb indywidualnego Klienta. To dzięki doświadczeniu pracowników naszym Klientom oferujemy najlepsze na rynku usługi. Zrobimy wszystko, aby pomóc Twojej stronie internetowej znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania. Oczywiście celujemy w pierwsze top 10 – tak wysokie pozycje są gwarancją sukcesu. Nasi ludzie wiedzą, w jaki sposób należy przygotować stronę i jakie działania podjąć, aby strona znalazła się jak najwyżej. Podejmujemy cały szereg działań, które są niezwykle skuteczne.
Na czym polega SEO pozycjonowanie?
W pierwszej kolejności wykonujemy audyt SEO. Dzięki temu rozpoznajemy problemy, przez które dana strona internetowa nie znajduje się na wysokiej pozycji i możemy wprowadzić koniecznie działania. To tak zwana SEO optymalizacja. Na podstawie działalności prowadzonej przez danego Klienta i charakteru jego strony internetowej, określa się słowa kluczowe. Są one konieczne do tego, aby móc stworzyć teksty zawierające te hasła. Dlaczego użycie fraz kluczowych jest tak istotne? Ponieważ to jeden z wielu czynników odczytywanych przez Google. Często korzysta się z „długiego ogona” (ang. long tail), czyli słów kluczowych posiadających więcej niż trzy wyrazy. Dokładamy wszelkich starań, aby przygotowane przez nas teksty stały na najwyższym poziomie merytorycznym i jednocześnie spełniały swoją pozycjonującą rolę. Potrafimy wpleść nawet najtrudniejsze frazy, łącznie z długimi ogonami, do tekstu w taki sposób, że są poprawne językowo oraz stylistycznie. Proces pozycjonowania bywa długotrwały (choć zdarzają się przypadki, kiedy strona podskoczyła o kilka miejsc w górę już po kilku minutach od pierwszych działań), dlatego warto uzbroić się w cierpliwość. Są pewne dziedziny, przy których potrzeba jej nieco więcej – wszystko zależy od indywidualnego przypadku, ale zrobimy wszystko, aby efekty były widocznej jak najszybciej. Zajmujemy się pozycjonowaniem stron od długiego czasu i z naszych obserwacji wynika, że znaczne rezultaty naszych starań zauważalne są w ciągu kilku tygodni. To optymalny czas na skuteczne strony pozycjonowanie. Po tym czasie na pewno zaobserwujesz wzrost ruchu na swojej witrynie. Tworzymy teksty przyjemnie dla oka odbiorców strony, ale także skuteczne przy pozycjonowaniu. Wiele firm skupia się jedynie na kwestiach technicznych, takich jak analityka internetowa, case study, content marketing, nawet tworzenie stron. Oczywiście działania te są niezwykle ważne i im również poświęcamy wiele uwagi, podobnie jak wspomniane niedoświadczone firmy. Zapominają one jednak o tym, że treści znajdujące się na stronie klienta służą także identyfikacji wizualnej. Artykuły znajdujące się na stronach internetowych nie mogą zawierać błędnych informacji. Na witrynę nie trafią ludzie z przypadku – wiedzą oni, czego szukają i czego oczekują. Jeśli widzą kardynalne błędy w tekstach, czują się uprzedzeni do pozostałej oferty. Jest to zrozumiałe. Dlatego przykładamy ogromną uwagę do informacji, które zawieramy. Najważniejsza jest strona główna, ponieważ to na nią w pierwszej kolejności trafiają odbiorcy, jednakże dbamy również o wszystkie podstrony. Zrobimy dokładną analizę i przygotujemy teksty na każdą z podstron, która będzie tego wymagała. Dzięki temu znajdziesz się na wysokich pozycjach na wiele fraz, nie tylko na tę jedną, główną.

Wrocław pozycjonowanie stron, czyli lokalne SEO

Pozycjonowanie lokalne wybierane jest przez firmy, które chcą dotrzeć do klientów na danym obszarze. To bardzo ważne, aby na rynku lokalnym być widocznym dla odbiorców, ponieważ wspomaga to walkę z konkurencją. Liczy się tutaj geolokalizacja – Google Analytics odczytuje wiele danych podczas wyszukiwania danej frazy, między innymi położenie. Dlatego jeśli ktoś poszukuje pewnych usług lub towarów we Wrocławiu, wyskoczą mu nieco odmienne strony, niż przy innych lokalizacjach. Jest jednak możliwość wypozycjonować stronę tak, aby osoba przebywająca na terenie Szczecina, Gdańska, Warszawy lub w ogóle poza granicami Polski była w stanie mimo wszystko zobaczyć Twoją witrynę. Zapraszamy klientów z Wrocławia i okolic do skorzystania z usługi pozycjonowania stron. Najczęściej trafiają do nas firmy z Dolnego Śląska, które chcą zwiększyć zasięg swojej widoczności. Oczywiście niejedna agencja interaktywna Wrocław chciałaby pozycjonować, jednakże my oferujemy znacznie więcej niż inni. Dobrze wypozycjonowanych stron internetowych Wrocław potrzebuje także po to, aby oprócz rynku lokalnego zdobywać także ten ogólnopolski. W przypadku SEO Wrocław jest jednym z miast, w którym wiele jest agencji, ale żadna z nich nie oferuje pozycjonowania na takim poziomie, jak my. Dzięki przemyślanym działaniom i indywidualnemu podejściu do Klienta, nie straszne będzie Ci nawet AdWords Google i pozostała konkurencja.

Szukasz sprawdzonej

Agencji SEO?

Najpopularniejsze na nasze stronie - sprawdź koniecznie
Seomod pozycjonowanie
Niemcewicza 26/415
IV piętro
71-520 Szczecin
+48  736 090 601
biuro@seomood.pl