Pozycjonowanie sklepu internetowego

Sprawimy, że Twój sklep będzie widoczny!

Sklep internetowy to w dzisiejszych czasach najbardziej popularna forma prowadzenia handlu. Forma taka przyciąga przede wszystkim brakiem ograniczenia lokacyjnego i możliwością dokonywania zakupu przez klientów z drugiego końca kraju. Rozwinięty rynek usług kurierskich pozwala z kolei dostarczyć zakupy w każde miejsce w stosunkowo niskich cenach. Konkurencja jest jednak duża, dlatego należy podjąć pozycjonowanie sklepu, żeby nie zaginął on w gąszczu innych stron.

Pozycjonowanie SEO

Żeby sklep mógł odnosić sukcesy, musi być widoczny w Sieci, a witryna musi dotrzeć do potencjalnego klienta. Służy temu pozycjonowanie sklepu internetowego, dzięki, któremu zajmie on wysokie miejsce w propozycjach wyszukiwarki po wpisaniu danej frazy przez Internautę. Badania wskazują, że jedynie kilka pierwszych linków notuje zadowalający stopień odwiedzin przez Internautów.

Prowadzimy kampanie SEO na szerokim tle. Uwzględniamy różne techniki zwiększania atrakcyjności sklepu pod kątem algorytmu robota wyszukiwarki. Wykorzystujemy pozycjonowanie standardowe oraz na tzw. szeroki ogon. Dzięki temu, strona zdobywa odwiedziny zarówno z olbrzymiej ilości kliknięć w pojedyncze frazy kluczowe, jak i pojedynczych kliknięć w olbrzymią ilość słów kluczowych.

Optymalizacja techniczna

Pozycjonowanie sklepów to także optymalizacja techniczna. Sklep to rodzaj witryny, która jest szczególnie narażona na nieprawidłowości strukturalne, błędy w zastosowanych kodach, duży czas ładowania ze względu na olbrzymią ilość zdjęć, czy też duplikowanie treści, które jest wyjątkowo źle oceniane przez roboty wyszukiwarki. Poprawiamy wszelkie błędy strukturalne, minimalizujemy czas potrzebny na załadowanie strony, przeprowadzamy kompresję zdjęć, dzięki czemu strona ma optymalny charakter dla algorytmu wyszukiwarki i osiąga wysokie miejsce w jej rankingu, a tym samym poprawia wynik w propozycji linków.

pozycjonowaniem sklepów

Chętnie poprawimy pozycje Twojej strony. prześlij zapytanie o ofertę

Jeżeli Twój biznes chce być na rynku internetowym, pozycjonowanie strony jest niezbędnym zabiegiem!

Największym, w tym momencie działającym potencjałem marketingowo – sprzedażowym jest prowadzenie strategii marketingowej, opierającej się o dobrej jakości usługi pozycjonowania stron www. Trzeba wiedzieć o istniejącym przekonaniu, że strony będące wyżej w rezultatach wyszukiwania są godne zaufania, dlatego to z nich klienci korzystają najczęściej. Przez pozycjonowanie strony zobaczysz potrzeby Twoich klientów, sprawdzając jakie frazy wyszukują oni najczęściej. Da Ci to ogromną wiedzę o Twojej branży i jej klientach oraz Ci pozwoli nadążać za bardzo szybko zmieniającą się modą.

Nie możesz też zapominać o tym, że im częściej potencjalny klient widzi Twoją firmę, tym większe zdobywa do niej zaufanie i tym bardziej zaczyna ją lubić. Tworzenie świadomości marki jest kolejnym plusem dobrego pozycjonowania strony.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie strony to poprawa pozycji witryny w wynikach wyszukiwania. Blisko 90% użytkowników internetu nie patrzy na więcej niż jedną stronę wyników, dlatego naszym celem jest pierwsza dziesiątka wyników wyszukiwania. SEO daje Twojej firmie dostęp do ogromnego rynku: z Google korzysta aż 97% wszystkich ludzi korzystających z Internetu!

Na to ile ludzi wejdzie na Twoją stronę ma wpływ głównie jej pozycja w wynikach wyszukiwania oraz frazy, które wprowadza potencjalny klient w swoją wyszukiwarkę. Na 1 wyszukaną pozycję wchodzi aż 51% użytkowników! Ze względu na to, jeżeli chcesz rozwijać swój biznes budując swoją markę online, zwiększać sprzedaż towarów budując internetowy kanał dystrybucji oraz zwiększać ruch na Twojej stronie – pozycjonowanie witryny jest dokładnie dla Ciebie!

NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO)?

Skuteczne działania w zakresie pozycjonowania stron www zapewnią Twojej stronie www doskonałą i wysoką pozycję w wyszukiwaniach. Nasze działania mają na celu poprawę wszystkich elementów, które istotnie wpływają na pozycję witryny w wyszukiwarce. Elementy składowe są połączone z treściami na stronie, jej popularnością wśród klientów oraz jej funkcjonowaniem. Uzyskanie założonych pozycji i późniejsze ich utrzymanie polega na wszelkich działaniach opierających się na optymalizacji Twojej strony, poprawie jej struktury, tworzeniu wyjątkowych treści i link buildingu.

Pozycja, którą Twoja strona osiąga w wyszukiwarce nie jest dana bezterminowo. Może ona zmieniać się codziennie, poprzez ciągle dziejące się zmiany w algorytmach wyszukiwarki Google i ciągle rozwijających się razem z Tobą rywali. I to jest powód dlaczego pozycjonowanie witryn wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, dlatego, że pierwsze pozycje w wyszukiwarce to ciągły wyścig, oparty na złożonych procesach.

Optymalizacja treści strony jest wyjątkowo istotna, gdyż to właśnie ona najdokładniej odzwierciedla się w rezultatach wyszukiwania.Polega ona na wstawianiu odpowiednich fraz w odpowiednich miejscach w Twoim serwisie, zachowując przy tym formę przyjemną dla użytkownika. Powinny być one często wyszukiwane przez potencjalnych klientów, bardzo silnie powiązane z Twoją marką i ofertą na stronie www oraz nie mogą być zbyt uogólnione.

CO DAJE SEO?

Pozycjonowanie Twojej strony www to:

  • rozwój Twojego biznesu przez zwiększanie grupy potencjalnych klientów,
  • większa widoczność Twojego biznesu w internecie i zwiększenie jego rozpoznawalności,
  • poprawa wizerunku Twojego biznesu, poprzez zwiększenie jego wiarygodności,
  • docieranie do dokładnej grupy docelowej klientów, którzy szukają skonkretyzowanych usług,
  • powiększenie ruchu na Twojej stronie i zainteresowania Twoją ofertą,
  • pokazywanie Twojej oferty przed konkurencją.