Program partnerski, czyli outsourcing SEO

Interesuje Cię wizja ciekawego programu partnerskiego z jedną z firm pozycjonerskich? Mamy coś dla Ciebie! Oferujemy nie tylko wysokie prowizje, ale również stabilną umowę oraz wsparcie merytoryczne. Sprawdź, co dla Ciebie przygotowaliśmy.
program partnerski outsourcing seo
program partnerski

Za abonament czy za efekt?

Ty wybierasz!

Postanowiliśmy postawić na prostotę i stworzyliśmy nieskomplikowany program outsourcingowy dla tych, którzy są zainteresowani naszą ofertą. Zadbaliśmy o to, żeby współpraca przebiegała jak najpłynniej, dlatego stworzyliśmy dwa systemy prowizyjne, umowę na abonament oraz umowę za efekt.

Umowa na abonament

Oferujemy przede wszystkim prowizję 50% pierwszej płatności, a następnie stałą prowizję w wysokości 15% co miesiąc, aż do końca współpracy danego klienta. Oznacza to, że im więcej klientów do nas przyprowadzisz, tym więcej od nas otrzymasz.

Umowa za efekt

Za każda podpisaną umowę oferujemy 100 złotych netto, a także obowiązuje stała prowizja 15% co miesiąc, aż do momentu zaprzestania współpracy z klientem. Jest to równie wygodny sposób na nawiązanie współpracy z naszą agencją.

Kto może uczestniczyć w programie?

Poszukujemy partnerów, którzy obsługują klientów biznesowych i chcą pomóc im zwiększyć widoczność oraz przychody. Nawiązujemy współpracę również z osobami prywatnymi. Naszymi partnerami mogą zostać:

  • Domy mediowe,
  • Freelancerzy,
  • Agencje PR,
  • Firmy projektujące strony www.
 

Wybierz jeden z dwóch modeli:

Współpraca jawna polega na polecaniu naszej firmy klientom, a my podpisujemy z nimi odpowiednią umowę. Z kolei współpraca na zasadach podwykonawstwa polega na podpisaniu umowy z klientem przez uczestnika programu partnerskiego.

Jeśli chcesz nawiązać współpracę, skontaktuj się z nami!

Zgłoś się do naszego programu partnerskiego
Chcesz zdobywać nowych klientów i na tym zarabiać?

Outsourcing SEO umożliwia połączenie sił z agencją, która oferuje taki program partnerski SEO. Dlatego też jeśli chcesz nawiązać współpracę w programie partnerskim, warto zorientować się w ofercie dostępnej na naszej stronie. W obecnej chwili, nasza agencja SEO pozycjonuje setki stron www z bardzo dobrym skutkiem, a także posiadamy stabilną pozycję na rynku pozycjonerskim, dlatego też wpadliśmy na pomysł stworzenia optymalnego programu partnerskiego, dzięki któremu będziemy mogli dzielić się naszymi sukcesami z innymi osobami.

Posiadamy dwa modele współpracy, dla tych, których interesuje SEO program partnerski. Współpraca jawna opiera się na bezpośrednim przedstawianiu naszej oferty klientom naszego partnera. To on poleca nasze usługi pozycjonowania stron internetowych, przyprowadzając do nas osoby zainteresowane pozycjonowaniem stron www. Resztą zajmujemy się my, więc nie trzeba się martwić o dodatkowe formalności.

Z kolei współpraca na zasadach podwykonawstwa, czyli tzw. white label, polega na tym, że to uczestnik programu partnerskiego musi zadbać o podpisanie umowy oraz o wszelkie formalności. Nasza agencja SEO oczywiście zajmie się pozycjonowaniem, zapewniając profesjonalne podejście i realne wyniki w postaci wysokich pozycji na wybraną pulę słów kluczowych.

Dla kogo jest outsourcing SEO?

Nie każdy wie, że istnieje taka możliwość jak outsourcing pozycjonowanie w ramach współpracy z doświadczoną agencją, oferującą pozycjonowanie program partnerski. Jest to idealne rozwiązanie dla różnorodnych agencji tworzących strony internetowe lub zajmujących się marketingiem internetowym, jednak nie posiadających własnego działu, który prowadzi pozycjonowanie stron. Jest to też dobra opcja dla osób, które nie posiadają wystarczająco silnego zaplecza lub oprogramowania pozwalającego na odpowiednie linkowanie. Dlatego też pozycjonowanie outsourcing jest ciekawą opcją dla wszystkich, którzy chcą wziąć udział w programie partnerskim i rozpocząć współpracę z doświadczoną agencją oferującą pozycjonowanie stron internetowych. SEO outsourcing jest to sprawdzone rozwiązanie dla tych, którzy pozyskać jak najwięcej nowych klientów, bez martwienia się o odpowiednie zaplecze.

Jakie korzyści zapewnia program partnerski SEO?

W naszym programie partnerskim wybraliśmy dwa rodzaje umowy. Abonament oraz umowa za efekt są bardzo wygodne i w ramach programu partnerskiego możesz wybrać jedną z tych opcji. Nawiązując z nami współpracę, nie musisz się martwić o zaplecza, oprogramowanie, tworzenie treści odpowiednie dla stron internetowych, a także o linkowanie, ponieważ agencja SEO oferująca SEO outsourcing to wszystko zapewni. Co więcej, w programie partnerskim można liczyć na wsparcie w wielu kwestiach, zaczynając od doboru odpowiednich słów kluczowych dla branży danego klienta, aż po zajęcie się Google Ads oraz obsługą social media. Co więcej, zapewniamy realne efekty, więc wybierając program partnerski pozycjonowanie jest przeprowadzane sprawnie i na wielu płaszczyznach jednocześnie.

Czy outsourcing SEO jest opłacalny?

Rzeczywiście dla wielu osób, które wzięły udział w programie partnerskim, outsourcing SEO okazał się być pomocny, ponieważ bez inwestycji w zasoby oraz wygodnemu modelowi współpracy można sporo zyskać. Inwestując w outsourcing i nawiązując z nami współpracę, z pewnością nie będziesz zawiedziony! Skontaktuj się z nami i dowiedz się więcej!

Szukasz sprawdzonej

Agencji SEO?

Najpopularniejsze na nasze stronie - sprawdź koniecznie

seomod-pozycjonowanie-logo
Niemcewicza 26/415
IV piętro
71-520 Szczecin
+48  736 090 601
biuro@seomood.pl