Skuteczne pozycjonowanie stron

Aby dana strona internetowa miała szansę zaistnieć w Internecie, powinna znaleźć się jak najwyżej w wynikach wyszukiwania konkretnych haseł w Google. Tylko wtedy będzie widoczna i odwiedzana. Żeby tak się stało, obecnie wręcz niezbędne jest tzw. pozycjonowanie w Google.

pozycjonowanie strony
seo-758264_1920

Na czym polega pozycjonowanie stron?

Kolejność stron w wyszukiwarce nie jest przypadkowa. Na samej górze znaleźć można płatne reklamy, a trochę niżej wyniki najbardziej pasujące do wyszukiwanego hasła. Za ułożenie stron odpowiedzialny jest algorytm wyszukiwarki Google i to do niego trzeba starać się dopasować. Dwie główne grupy elementów, jakie mają wpływ na pozycję strony to:

1. czynniki związane z treścią na stronie i jej działaniem,
2. czynniki związane z popularnością strony w Internecie.

Dla nas najważniejsza jest ta pierwsza grupa czynników, do której zaliczyć można: występowanie na stronie słów kluczowych – zarówno w treści jak i nagłówkach tekstu, czy też obecność ważnych słów w adresie URL. Oczywiście jeśli chodzi o skuteczne pozycjonowanie stron www, ważna jest także ilość zawartej na nich treści, jej unikalność oraz częstotliwość dodawania. Wszystkie te działania potrafią być dość skomplikowane, ale właściciel strony nie powinien się o to martwić, ponieważ nasza firma zadba o wszystkie ważne aspekty. Pomożemy m.in. w: optymalizacji kodu HTML, w przygotowaniu treści (pod względem słów kluczowych, właściwych nagłówków i struktury strony) oraz we wszystkich innych – niezbędnych w danym przypadku działaniach.

Zalety pozycjonowania w Google

Założenie i prowadzenie strony oraz pozycjonowanie firmy, może przynieść wiele naprawdę wymiernych korzyści. Można do nich zaliczyć:

 • docieranie do szerszego grona potencjalnych klientów;
 • zdobywanie przewagi nad konkurentami z tej samej branży;
 • nieograniczony zasięg – podniesienie strony w wynikach wyszukiwania staje się niejako reklamą internetową, do której dostęp ma każdy: niezależnie od tego gdzie się znajduje;

 

 • stosunkowo szybkie rezultaty – już po kilku tygodniach znacznie wzrasta widoczność konkretnej witryny;
 • długofalowa możliwość czerpania korzyści – wtedy, gdy będzie się tego odpowiednio pilnować.

Warto więc skorzystać z naszej oferty i postawić na skuteczne pozycjonowanie w Google i odpowiednią promocję swojej internetowej działalności. Dzięki pozycjonowaniu stron można dotrzeć do znacznie większej liczby odbiorców, którzy staną się również Twoimi potencjalnymi klientami. Sprawdź naszą ofertę i zobacz jakie możliwości otworzy przed Tobą poprawa pozycji Twojej witryny!

Skontaktuj się z nami
Otrzymaj darmowy audyt SEO

  Jeżeli Twój biznes chce być na rynku internetowym, pozycjonowanie strony jest kluczowe!

  Podczas analizy Sieci, można łatwo dostrzec, że największym działającym potencjałem marketingowo – sprzedażowym, jest prowadzenie strategii marketingowej, w oparciu o wysokojakościowe usługi pozycjonowania stron www.

  Należy pamiętać o panującym przekonaniu, że strony, które są wyżej w wynikach wyszukiwania są bardziej zaufane, dlatego to z nich potencjalni klienci korzystają najczęściej. Poprzez pozycjonowanie strony poznasz preferencje Twoich potencjalnych klientów, sprawdzając jakie zdania szukają oni najczęściej. Da Ci to ogromną wiedzę o Twojej branży i jej klientach oraz Ci pozwoli podążać za szybko zmieniającą się modą. Nie możesz też zapominać o fakcie, że im częściej klient dostrzega Twoją markę, tym większe ma do niej zaufanie i zaczyna darzyć ją sympatią. Tworzenie świadomości marki jest następną zaletą skutecznego pozycjonowania strony www.

  POZYCJONOWANIE

  Pozycjonowanie witryny to poprawa pozycji strony w wynikach wyszukiwania. Blisko 90% użytkowników Internetu nie patrzy na więcej niż jedną stronę wyników, dlatego naszym celem jest pierwsza dziesiątka rezultatów wyszukiwania. To właśnie inwestycja w SEO daje Twojej firmie dostęp do wielkiego rynku: z wyszukiwarki Google korzysta aż 97% wszystkich użytkowników Internetu!

  Na to ile osób wejdzie na Twoją stronę www, ma wpływ głównie jej miejsce w rezultatach wyszukiwania oraz zdania, które wprowadza potencjalny klient w wyszukiwarkę. Na pierwszą wyszukaną pozycję wejdzie aż 51% użytkowników Internetu! Jeżeli więc chcesz rozwijać swój biznes, budować swoją markę online, zwiększać sprzedaż towarów, poszerzać internetowy kanał dystrybucji oraz zwiększać ruch na Twojej witrynie: pozycjonowanie strony jest właśnie dla Ciebie!

  SKUTECZNE SEO

  Na czym polega pozycjonowanie stron internetowych (SEO)? Skuteczne ruchy w zakresie SEO zapewnią Twojej witrynie pewną i wysoką pozycję w wyszukiwarce. Nasza praca ma na celu udoskonalenie wszystkich elementów składowych, które mają znaczący wpływ na pozycję witryny. Elementy te są związane z treściami na stronie www, jej znajomością wśród klientów oraz jej dobrym funkcjonowaniem. Uzyskanie założonych pozycji i późniejsze ich utrzymanie, polega na ciągłej optymalizacji treści witryny, technicznych aspektów jej budowy i odnośników prowadzących do strony.

  Pozycja, którą Twoja strona www osiąga w rezultatach wyszukiwania, nie jest dana bezterminowo. Może ona zmieniać się co chwila, poprzez ciągłe zmiany w algorytmach wyszukiwarki, ale także i rywali, którzy również stale się rozwijają. Dlatego też pozycjonowanie stron www wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, ponieważ pierwsze wyniki w wyszukiwarce to nieustanny wyścig, który jest oparty na skomplikowanych procesach.

  SŁOWA KLUCZE

  SEO pozwala na osiąganie wysokich wyników na liście wyszukiwania pod specjalnymi hasłami, które są jednymi z najważniejszych elementów w pozycjonowaniu witryny. Polega ona na wstawianiu właściwych słów w odpowiednich miejscach w Twoim serwisie, zachowując przy tym formę przystępną dla potencjalnego klienta. Powinny być one wyszukiwane przez użytkowników z dużą częstotliwością, bardzo silnie związane z Twoją marką i ofertą na stronie oraz nie powinny być zbyt ogólne.

  Sprawdź również nasz cennik pozycjonowania stron

  CO DAJE SEO?

  Pozycjonowanie Twojej witryny to:
  rozwój Twojej firmy przez zwiększanie grupy odbiorców,
  większa widoczność Twojego biznesu w Internecie i zwiększenie jego rozpoznawalności,
  poprawa wizerunku Twojego biznesu, poprzez zwiększenie jego wiarygodności,
  docieranie do precyzyjnej grupy odbiorców, którzy szukają konkretnych produktów,
  powiększenie ruchu na Twojej witrynie i zainteresowania Twoją ofertą,
  wyświetlanie oferty Twojej firmy przed konkurencją.


  Skontaktuj się teraz

  biuro@seomood.pl

  +48 736 090 601