Pozycjonowanie stron cennik

Cennik pozycjonowania w naszej firmie – ile kosztuje pozycjonowanie strony

Zazwyczaj rozliczamy się w dwóch modelach rozliczeniowych: abonament lub hybryda.

Abonament

1. Frazy lokalne w bardziej konkurencyjnych miastach – Warszawa, Łódź, Poznań itp. Abonament w zależności od branży abonament już od 600 zł netto

2. Frazy lokalne w mniej konkurencyjnych miastach – Szczecin, Świnoujście, Radom, Kielce, Płock itp. Abonament w zależności od branży abonament już od 500 zł netto

3. Sklepy, serwisy internetowe i frazy ogólne – Zwykle rozliczenie w formie samego abonamentu. Od 1000 zł netto w górę

Hybryda

1. Frazy lokalne w bardziej konkurencyjnych miastach – Warszawa, Łódź, Poznań itp. Abonament 400 zł netto + premie za pozycje w zależności od branży.

2. Frazy lokalne w mniej konkurencyjnych miastach – Szczecin, Świnoujście, Radom, Kielce, Płock itp. Abonament 300 zł netto + premie za pozycje w zależności od branży.

3. Sklepy, serwisy internetowe i frazy ogólne – abonament 800 zł netto + premie za pozycje lub za ruch w zależności od branży.

Chętnie poprawimy pozycje Twojej strony, prześlij zapytanie o ofertęWzrost widoczności pozycjonowanej przez nas strony

Efekty naszych działań


400%

Wzrost pozycji strony


160%

Wzrost ruchu na stronie


67%

Wzrost konwersji i sprzedaży

 

Jeśli Twój biznes chce zaistnieć w internecie, pozycjonowanie strony www to Twój obowiązek!
Największym, aktualnie funkcjonującym potencjałem marketingowo sprzedażowym jest prowadzenie strategii marketingowej, opartej o dobrej jakości usługi pozycjonowania stron.

Powinieneś mieć świadomość o panującym przekonaniu, że strony będące wyżej w wynikach wyszukiwania są bardziej zaufane, dlatego to konkretnie z nich potencjalni klienci korzystają najczęściej.
Poprzez pozycjonowanie witryny zobaczysz potrzeby Twoich klientów, sprawdzając jakie zdania szukają oni najczęściej.
Dostarczy Ci to ogromną wiedzę o Twojej branży i Twoich klientach oraz Ci pozwoli podążać za bardzo szybko zmieniającą się modą.
Nie możesz też zapomnieć o fakcie, że im częściej klient ogląda Twoją markę, tym większe zdobywa do niej zaufanie i tym bardziej zaczyna ją lubić. Budowanie świadomości marki jest kolejnym plusem dobrego pozycjonowania strony.

POZYCJONOWANIE

Pozycjonowanie strony to zwiększanie jej widoczności w wynikach wyszukiwania – uzyskanie jak najwyższej pozycji w kolejności wyświetlania.
Około 90% użytkowników nie sprawdza więcej niż jednej strony wyników, dlatego naszym celem jest ścisła dziesiątka rezultatów wyszukiwania. SEO, daje Twojej firmie dostęp do ogromnego rynku: z wyszukiwarki Google korzysta aż 97% wszystkich użytkowników internetu!

To, ile ludzi wejdzie na Twoją witrynę zależy głównie od jej pozycji w rezultatach wyszukiwania oraz zdania, które wpisuje klient w swoją wyszukiwarkę. Na pierwszą, wyszukaną pozycję wejdzie aż 51% użytkowników!

Jeśli chcesz aby Twoja firma się rozwijała przez budowanie swojej marki online, zwiększać sprzedaż towarów poprzez budowanie internetowego kanału dystrybucji oraz powiększać ruch na Twojej stronie – pozycjonowanie strony jest dokładnie dla Ciebie!

NA CZYM POLEGA POZYCJONOWANIE STRON INTERNETOWYCH (SEO)?

Skuteczne ruchy w zakresie pozycjonowania stron www zapewnią Twojej witrynie doskonałą i wysoką pozycję w wyszukiwaniach.
Działania mają na celu poprawę wszelkich składowych, które mają znaczący wpływ na pozycję witryny w wynikach wyszukiwania. Elementy te są powiązane z treściami na stronie, jej znajomością wśród klientów oraz jej dobrym funkcjonowaniem.

Zdobycie założonych pozycji i późniejsze ich utrzymanie polega na dobrym przygotowaniu treści na stronę, umieszczaniu konkretnych słów kluczowych i nagłówków, usprawnianiu funkcjonowania witryny, szczególnie prędkości jej ładowania oraz pozyskiwaniu linków z innych adresów www, na przykład poprzez marketing szeptany.

Pozycja, którą Twoja strona uzyska w wyszukiwarce nie jest dana na zawsze. Może ona zmieniać się codziennie, poprzez ciągłe zmiany w algorytmach Google i ciągle rozwijającą się wraz z Tobą konkurencją. Dlatego też pozycjonowanie stron www wymaga prowadzenia skutecznych działań na bieżąco, dlatego, że pierwsze wyniki w wyszukiwarce to ciągły wyścig, który jest oparty na złożonych procesach.

SŁOWA KLUCZE

SEO pozwala na osiąganie wysokich wyników na liście wyszukiwania pod unikatowymi frazami, które są najważniejszymi elementami w pozycjonowaniu strony .
Polega ona na umieszczaniu odpowiednich fraz w odpowiednich miejscach na Twojej stronie, zachowując przy tym formę przystępną dla użytkownika.

Powinny być one często wyszukiwane przez potencjalnych klientów, bardzo mocno powiązane z Twoją firmą i ofertą na stronie www oraz nie mogą być zbyt ogólne.

CO DAJE SEO?

Pozycjonowanie Twojej witryny to:
• rozwój Twojego biznesu przez zwiększanie grupy odbiorców
• większą widoczność Twojego biznesu w internecie i zwiększenie świadomości o jego istnieniu .
• poprawę wizerunku Twojej marki, poprzez zwiększenie jej wiarygodności
• dotarcie do dokładnej grupy docelowej potencjalnych klientów, którzy szukają skonkretyzowanych
• zwiększenie ruchu na Twojej stronie i zainteresowania Twoją ofertą
• wyświetlanie Twojej oferty przed konkurencją