Pozycjonowanie Gdańsk - bądź widoczny w Sieci

Jesteś właścicielem biznesu i prowadzisz go na terenie Gdańska? Zapewne posiadasz w takim wypadku także swoją stronę internetową – to jeden z elementów kampanii internetowego marketingu. Czy jesteś jednak pewien, że trafiasz do maksymalnej liczby odbiorców? Jeżeli Twoja strona nie jest odwiedzana tak często, jakbyś chciał, to warto zdecydować się na jej pozycjonowanie. To właśnie skuteczne działania SEO pomagają znaleźć się na wysokich lokatach w Internecie.

Dlaczego powinieneś znaleźć się w topach?

Strony internetowe, które znajdują się na wysokich miejscach w wyszukiwarkach, są częściej odwiedzane przez odbiorców. Czy wiesz, że większość z nas podczas wyszukiwania danych fraz sprawdza tylko pierwszą, ewentualnie dodatkowo drugą, stronę? Jednakże najczęściej korzysta się jedynie z tych początkowych stron. Dlatego jeżeli prowadzona przez Ciebie witryna znajduje się dalej, nie jesteś widoczny dla potencjalnych klientów. Wielu właścicieli stron internetowych skupia się jedynie na tym, aby stworzona witryna była funkcjonalna i spełniała estetyczne wymogi. Fakt, jest to istotne, ponieważ na takie elementy zwracają uwagę klienci. Jednakże jeżeli nie jesteś na atrakcyjnej pozycji w wynikach wyszukiwania, odbiorcy nie będą mieli okazji ocenić ładnej szaty graficznej. Aby strona była widoczna, potrzebne są skuteczne kampanie SEO. Strony poddawane są pozycjonowaniu nie tylko w celu zwiększenia widoczności w wynikach wyszukiwania. Pozyskanie nowych klientów i zwiększenie dzięki nim zysków to oczywiście przekonujący argument przemawiający za pozycjonowaniem, aczkolwiek nie jedyny. Powszechnie uważa się, że witryny znajdujące się na wysokich miejscach są godne zaufania oraz rzetelne, a świadczone usługi stoją na najwyższym poziomie. Taką firmę darzy się szacunkiem i ufa się jej pracy. To właśnie z tego powodu Twoją stronę należy poddać pozycjonowaniu.

Pozycjonowanie stron w Gdańsku

pozycjonowanie gdansk
Czy prowadzisz swój sklep stacjonarny na terenie Gdańska? Twoja firma nie musi ograniczać się do danej lokacji – dzięki założeniu sklepu internetowego możesz rozprowadzać swoje produkty na terenie całego kraju, a nawet dalej! Taki sklep warto wypozycjonować na dobrą pozycję, aby poszerzyć grono klientów i zwiększyć Twoje zyski. Jednakże jeżeli Twoja działalność skupiona jest na danym obszarze, więc odbiorcami tych usług powinny być osoby znajdujące się w Gdańsku, powinieneś zainteresować się pozycjonowaniem lokalnym. Czym zajmuje się ten szczególny rodzaj pozycjonowania? To specjalistyczna optymalizacja pod kątem SEO, dzięki której witryna jest lepiej widoczna, kiedy wyszukuje się danych usług lub punktów w obrębie danej lokalizacji. Wyobraź sobie sytuację, w której grupa turystów znajdująca się w Gdańsku poszukuje restauracji. Przecież dobrze wiemy, że to właśnie Twój lokal oferuje najlepsze jedzenie w tym mieście. Ci turyści, zresztą jak większość z nas w dzisiejszych czasach, skorzysta ze swoich smartfonów, aby wybrać jadłodajnię. Google weźmie pod uwagę ich lokację i między innymi na tej podstawie wskaże odpowiednie miejsce. Jednakże na danym obszarze znajduje się wiele restauracji, a Tobie zależy na tym, aby głodni zwiedzający trafili właśnie do Ciebie. W takiej sytuacji Twoja oferta musi znajdować się na wysokim miejscu w wyszukiwarce. Oczywiście na miejsce restauracji można podstawić jakąkolwiek inną lokalną usługę – fryzjera, mechanika samochodowego, pub, kancelarię adwokacką, biuro nieruchomości. W miastach nastawionych na turystykę konkurencja jest ogromna, dlatego potrzeba skutecznych działań pozycjonujących, aby móc zwiększyć swoje pozycje i zauważyć większy ruch na stronie. Sam Facebook może nie być wystarczający – jest to rzecz jasna bardzo dobra metoda na kontakt z klientem, jednakże to strona internetowa pozostaje najlepszym, oficjalnym źródłem, z którego korzystają potencjalni odbiorcy. To właśnie dlatego pozycjonowanie lokalne jest właśnie dla Ciebie – poszerz grono swoich odbiorców, czerp większe zyski ze swojego biznesu i ciesz się rosnącą reputacją.

Zdecyduj się na profesjonalistów

Wybór odpowiedniej agencji SEO to klucz do sukcesu pozycjonowania. Najważniejsze kryterium, którym powinieneś się kierować, to staż i doświadczenie firmy. Pozycjonerzy, którzy działają na rynku długo, udowadniają, że potrafią dostosować się do ciągle zmieniających się zasad skutecznego pozycjonowania. Proces pozycjonowania nie jest tak prosty, jak niestety wydaje się to nowo powstałym agencjom. Nie wystarczy skorzystać jedynie z nowoczesnych oprogramowań, aby uzyskać efekty. Potrzeba wieloletniego doświadczenia, aby móc uplasować stronę klienta na wysokiej pozycji. Agencja SEO musi być stale gotowa na ciągłe aktualizacje Google – jeśli firma utrzymuje się od wielu lat na rynku, masz pewność, że dobrze sobie radzi z tymi zmianami. Liczą się także dobre opinie – zadowoleni klienci i wysokie pozycje stron to najlepsza reklama pozycjonerów. Dlaczego warto od razu skierować się do grupy doświadczonych SEOwców? Ponieważ nieprzemyślane działania mogą zaszkodzić pozycji strony. Zamiast uplasować się wyżej, spadnie. Naprawienie takich błędów jest możliwe, jednakże trzeba będzie poświęcić na to dodatkowy czas, więc cały proces pozycjonowania się wydłuży. Pamiętaj, że im dłużej znajdujesz się na dosyć niskich pozycjach, tym mniej klientów masz i mniej zarabiasz. Dlatego nie warto tracić czasu i kosztów, a od razu zgłosić się po pomoc do doświadczonego zespołu pozycjonerów. Nasz zespół działa na rynku wiele lat, dlatego masz pewność, że żadna aktualizacja Google nas nie zaskoczy. Podejmowanie przez nas kroki są efektywne i na pewno Twoja strona znajdzie się na wyższych pozycjach. Nie jest nam straszne ani pozycjonowanie ogólnopolskie (a nawet dalej), ani to lokalne – staramy się, aby strony naszych klientów były doskonale widoczne na wiele fraz.

Pozycjonowanie Gdańsk - co oferujemy?

Jesteśmy niezwykle skuteczni w swoich działaniach, ponieważ każdego klienta traktujemy wyjątkowo, a do zleceń nie podchodzimy schematycznie. Oczywiście jest kilka kroków rutynowych, które podejmujemy zawsze, jednakże różne projekty wymagają różnych rozwiązań. Pierwszym krokiem jest audyt SEO Twojej strony internetowej. Nowoczesne oprogramowanie pozwala nam na sprawdzenie konkurencji i określenie, jakie występują problemy uniemożliwiające zdobycie topów. W dalszej kolejności określamy frazy kluczowe i inne wytyczne, aby nasi copywriterzy mogli stworzyć unikalne i merytoryczne teksty, które powinny zostać zamieszczone na Twojej stronie. Następnie zlecamy odpowiednią liczbę artykułów pisarzom. Trzymają się oni określonych wcześniej słów kluczowych, aby strona mogła na właśnie te frazy znaleźć się wyżej w wyszukiwarce. Teksty są bardzo ważnym elementem pozycjonowania, ale przede wszystkim to obligatoryjna część, która powinna znaleźć się na każdej stronie internetowej. To podstawowe źródło informacji odbiorców na temat prowadzonej przez Ciebie działalności. Niezależnie od jej charakteru, treści powinny mieć charakter informacyjny, ale także zachęcający do skorzystania z usługi lub zakupu produktu. W takim też stylu zostaną utrzymane teksty. Nasi pisarze potrafią stworzyć artykuły spełniające wszelkie potrzeby klienta. Po pierwsze, są dostosowane do fraz kluczowych i wymaganej liczby znaków, co pozwoli na skuteczne pozycjonowanie Twojej strony. Po drugie, są to artykuły najwyższej jakości merytorycznej. Dopasujemy się do Twojej branży i możesz mieć pewność, że teksty będą poprawne pod kątem treści. Wiemy, że na Twojej stronie znajdą się specjaliści w danej dziedzinie i będą oczekiwali informacji zgodnych z prawdą, dlatego teksty pisane są według zasad content marketing’u – skierowane są do ekspertów i nie ma w nich miejsca na błędy. Praca naszych copywriterów skupia się także na poprawności językowej, gdyż błędy ortograficzne i interpunkcyjne to zła reklama dla klientów. Pisarze pilnują, aby każdy tekst był unikalny, poprawny i jednocześnie w nienachalny lecz wciąż skuteczny sposób zachęcał do skorzystania z oferowanych przez Ciebie usług lub produktów.

Jesteśmy mega skuteczni - Zaufaj  nam

Wypełnij formularz - i sprawdź naszą ofertę

Google Ads i linkowanie

Kiedy teksty na stronę zostaną już stworzone, w dalszej kolejności zabieramy się za linki. To jedna z najbardziej skutecznych metod służących pozycjonowaniu. Pracownicy samodzielnie zamieszczają takie linki do Twojej strony i tworzą wtedy całą sieć adresów URL, które są niezwykle wartościowe. Naszym asem w rękawie jest ogromne zaplecze starannie wyselekcjonowanych linków. Pozwoli to na skuteczne pozycjonowanie Twojej strony internetowej. Oprócz tego przeprowadzamy także skuteczne kampanie Google AdWords (aktualnie Google AdS). Na czym to polega? Jest to system reklamowy oparty na płatnych linkach. Twoja strona pojawi się nad resztą wyników wyszukiwań, co jeszcze bardziej zwiększy szansę na pojawienie się nowych klientów. Taka reklama jest niezwykle skuteczna, ponieważ Twoja strona pojawi się w pierwszej kolejności. Z doświadczenia wiemy, że odbiorcy najczęściej klikają w pierwszej kolejności właśnie w linki sponsorowane. Jeśli zajmujemy się takim reklamowaniem, w pierwszej kolejności ustalamy budżet oraz zasięg kampanii. Następnie opierając się na wiarygodnych narzędziach i naszym doświadczeniu, dobierzemy frazy kluczowe. Potem przejdziemy do stworzenia reklamy, która powinna być zachęcająca dla potencjalnego klienta, komunikatywna i skuteczna. Dzięki stałym optymalizacjom będziemy stale dostosowywać podejmowane działania, aby reklama odniosła jak największy sukces. Na życzenie klienta w ramach naszej pracy zajmujemy się także mediami społecznościowymi. Poprowadzimy stronę na przykład na Facebooku lub Instagramie. Regularne zamieszczanie interesujących postów zwiększy grono odbiorców o użytkowników tych portali społecznościowych. To istotny element kampanii marketingowej. W oparciu o stałe konsultacje z Tobą opracujemy plan postów, które następnie zamieścimy. Firmy działające na terenie miast turystycznych, takich jak Gdańsk, dużo chętniej są obserwowane przez użytkowników mediów społecznościowych. Dlaczego nie można wykorzystać tego w kampanii reklamowej i próbie dotarcia do nowych odbiorców? Nasze działania regularnie konsultujemy z klientami w postaci raportów, aby byli na bieżąco. Uzgadniamy wspólnie wiele kwestii, stale informujemy o podejmowanych krokach. Dzięki temu zapewniamy naszym klientom poczucie bezpieczeństwa. Wykonując co pewien czas audyt strony widzimy postępy i o nich także Cię powiadomimy. Czy można przewidzieć, ile potrwa pozycjonowanie? Niestety od razu nie można jednoznacznie określić czasu. Niektóre strony pną się w górę bardzo szybko, inne wymagają nieco więcej działań, przez co rezultat może nieco rozciągnąć się w czasie. Kilka tygodni to optymalny okres, podczas którego należy uzbroić się w cierpliwość i zdać się na nas.
Wypełnij Brief i poznaj naszą ofertę

pozycjonowanie lokalnego

Cennik za pozycjonowanie w Gdańsku

Na cennik pozycjonowania składa się wiele czynników. Ustalenie jednej i stałej ceny dla wszystkich klientów jest niemożliwe, ponieważ każda witryna wymaga różnych działań. Są branże mniej bądź bardziej wymagające, w niektórych przypadkach przebicie się przez konkurencję wymaga od nas więcej podjętych kroków, ale mimo wszystko jest możliwe. Na cenę składa się także wysoka jakość usługi – chociażby świadczy o tym duże zaplecze linków i artykuły o merytorycznej treści pisane pod wiele fraz. Skontaktuj się z nami, abyśmy mogli ustalić kosztorys za usługę. Jeżeli prowadzisz działalność w Gdańsku i okolicach (Trójmiasto: Gdańsk – Gdynia – Sopot), zapraszamy do współpracy. Pozycjonujemy także inne miasta, dlatego zachęcamy do zapoznania się z naszą ofertą. Poszerz grono swoich odbiorców na terenie Gdańska dzięki skutecznemu pozycjonowaniu strony internetowej.

Szukasz sprawdzonej

Agencji SEO?

Najpopularniejsze na nasze stronie - sprawdź koniecznie
Seomod pozycjonowanie logo
Niemcewicza 26/415
IV piętro
71-520 Szczecin
+48  736 090 601
biuro@seomood.pl